Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

Skateboardy - komplety

13 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Kompletní skateboard je obvykle váš první skateboard: je tedy třeba vzít v úvahu mnoho věcí jako je váš věk, váhu, úroveň a četnost používání. Zde najdete kompletní nabídku skateboardů, které jsou přizpůsobené k objevování tohoto sportu pro děti od 3 let, skateboardy, které jsou přizpůsobené pro 8leté děti, které chce začít objevovat skate parky. Také najdete v naší nabídce techničtější skateboardy umožňující teenagerům/dospělým zdokonalit se ve svých dovednostech, zabavit se ve skate parku nebo při společných setkáních. Všechny tyto skateboardy jsou dodávány kompletně smontované. Stačí se do toho pustit! Objevte také boty na skateboard.


OBJEVTE NAŠI KOMPLETNÍ NABÍDKU

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Kompletní skateboardy pro začátečníky i pokročilé


Nabízíme skateboardy pro uživatele všech úrovní i věku. Kompletní skateboardy pro děti, které s jízdou teprve začínají, mají správnou velikost i tvar, díky nimž jsou skateboardy zároveň odolné a skladné. Všechny skateboard pro dospělé mají nosnost až 100 kg. Kompletní skateboardy pro dospělé začátečníky jsou také uzpůsobené uživatelům – všechny jsou vyrobeny ze sedmi vrstev dřeva z kanadského javoru, a poskytují tak výjimečný pop a životnost.

Jak vybrat ten správná skateboard?

Při výběru skateboardu je klíčovým kritériem velikost desky. Závisí na několika faktorech a k tomu existují prkna různého tvaru, například longboardy a cruisery. Pokud chcete provádět triky v městské džungli, potřebujete skateboard dlouhý 7,25" až 7,625". Pokud chcete naopak jezdit ve skateparku, zvolte model v rozmezí 7,625" až 8,25".
Berte ale v potaz také svou váhu. Čím víc vážíte, tím širší desku a kvalitnější obuv na skateboard potřebujete.
Dětem pořiďte nejlépe skateboard s širokou deskou určený pro začátečníky. Pro dospělé začátečníky bude však snazší si osvojit většinu základních triků s užším a lehčím skatem, který se snadněji ovládá. Velmi důležitý je rovněž tvar skateboardu. Jedná se o křivku, kterou deska opisuje mezi oběma svými konci, tedy špičkou nazývanou nose a patkou nazývanou tail.
Doporučujeme vyzkoušet si modely několika tvarů, než se rozhodnete, který vám sedí nejvíc. Každému člověku totiž může co do pohodlí vyhovovat jiný tvar. Desku by mělo tvořit nejlépe dřevo kanadského javoru či jeho kombinace s jinými druhy dřev. Konečně je třeba brát v potaz také grip, tj. povrch v přímém kontaktu s obuví. Musí být dostatečně protiskluzový.