Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.
Pro vyhledávání, prosím vyplňte toto pole.

Cvičení a pilates

Metoda Pilates má za cíl posílit hluboké svalstvo, zlepšit držení těla, svalovou rovnováhu a ohebnost kloubů. Nezáleží přitom, zda se chcete udržet ve formě, zlepšit si fyzické schopnosti, nebo se do formy vrátit.

Podívejte se na naši nabídku výrobků na pilates

Znáte pilates? Pilates je ideální, pokud chcete šetrně, z pohodlí domova a vlastním tempem opět začít sportovat. Díky této metodě si zpevníte svaly, zlepšíte si držení těla, získáte ploché břicho a zaženete bolesti zad. Cviky jsou šetrné, účinné a jejich obtížnost se zvyšuje postupně. Příznivé účinky pocítíte na svém těle hned po prvním tréninku.

 • Gymnastický míč

  Jak vybrat gymnastický míč? Bolesti zad, ploché břicho, držení těla, zpevněné hýždě… Náš gymnastický míč je vhodné používat z mnoha důvodů. Můžete si vybrat mezi klasickým míčem, míčem s posilovacími gumami a modelem se zatíženou základnou. Tak na co čekáte?

 • Podložka na pilates

  Jak vybrat podložku na pilates? Záda, kolena, zápěstí… Pro ochranu kloubů během cviků prováděných na zemi je důležité pořídit si pohodlnou podložku. Podívejte se na naši řadu podložek. Z nabídky modelů různé tloušťky a různých rozměrů si vyberte ten pravý.

 • Kruh na pilates

  Pro výraznější posílení hlubokých svalů a možnost procvičení celé horní poloviny těla vyzkoušejte náš kruh speciálně určený na pilates.

 • Válec na pilates

  Náš válec je k dostání ve velikosti 45 či 90 cm, umožní vám obměňovat cviky a zvýšit jejich intenzitu díky nestabilní poloze.

 • Míč Softball

  Tento měkký míč můžete využít při cvičení pilates, zvyšuje účinnost cviků a pomůže vám zaujmout správnou polohu.

 • Posilovací gumy Mini Band

  Chcete pevná stehna a hýždě? Zpevněte si svaly dolní poloviny těla pomocí této sady 3 gum, z nichž každá klade jinak veliký odpor. Díky malým rozměrům si je můžete vzít kamkoli!

 • Posilovací guma

  Přejete si zvýšit účinnost pilates cviků? Podívejte se na tento nepostradatelný doplněk a z naší nabídky si vyberte takovou úroveň odporu, která vám nejvíc vyhovuje!

 • Medicinbal

  Chcete si posílit horní polovinu těla? Díky kulatému tvaru medicinbal pomáhá lépe kontrolovat pohyby a zvyšuje účinnost cvičení.

 • Míč Peanut Ball

  S míčem Peanut Ball je cvičení jednodušší než s klasickým gymnastickým míčem, hodí se proto pro začátečníky, těhotné ženy, ale i pro rehabilitační cvičení.

Co je to pilates?

Po 10 trénincích pocítíte rozdíl. Po 20 trénincích rozdíl i uvidíte. A po 30 trénincích budete mít úplně nové tělo! To slibuje Joseph Pilates, zakladatel metody, podle které dnes cvičí miliony lidí po celém světě. Jak cvičit s pilates kruhem?

Ploché břicho a zpevněná záda,
stačí 12 minut denně

Objevujte výzvy v bezplatné aplikaci DECATHLON COACH. Připraveni na první trénink?