DUNLOP

Tlakované míčky na padel Dunlop Team 3 ks

119 Kč
39,67 Kč/ks
Kód : 8659491

Míčky Dunlop Team Padel jsou určené pro hráče všech úrovní, kteří chtějí na hřišti podat ten nejlepší výkon. Ideální na intenzivní trénink.

Míčky s kvalitní plstí (syntetickou), která je odolná vůči opotřebení. Díky speciální konstrukci jsou rychlejší, mají optimální odskok a perfektně se hodí na dynamickou hru.

Online objednávka
V současné době není k dispozici online

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Zjistěte vše o

Získejte +11 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

  Navrženy tak, aby odpovídaly potřebám závodních hráčů a hráčů v klubech a škole.

  ODOLNOST

  Kvalitní materiály a pevnější plsť pro větší odolnost vůči opotřebení.

  KONTROLA TRAJEKTORIE

  Vynikající vlastnosti, které zaručují dobrou kontrolu i odskok.

  Technické informace

  Míčky schválené Španělskou padelovou federací

  Pokud hrajete soutěžní zápas na oficiálním turnaji, je důležité, aby míčky, se kterými hrajete, byly homologované. Dunlop pro tyto případy nabízí míčky Team Pro, které jsou homologované Španělskou padelovou federací, což znamená, že míčky splňují oficiální požadavky pravidel padelu.

  Optimální herní podmínky

  Chování míčků ovlivňuje také atmosférický tlak a počasí. V nižších nadmořských výškách bude míček pomalejší, kdežto ve vyšších bude rychlejší. Proto se doporučuje používat pomalejší míčky (nebo míčky s označením Control) ve vyšších nadmořských výškách a na úrovni moře zase rychlejší míčky.

  Jak míčky na padel uchovávat

  I míčky je třeba správně používat a také se o ně po každém zápase správně starat. Proto je dobré je po každém použití uložit zpět do tuby, aby byly chráněné před zbylým obsahem vaší tašky. Výrazné změny teplot pak mění i natlakování míčku a mohou ovlivnit životnost. V dešti se zase rychleji opotřebovává vnější strana míčku a plsť rychleji prořídne.

  Životnost míčků na padel

  Životnost míčku ovlivňuje několik faktorů: povrch kurtu, klima, styl hry a také raketa, kterou používáte. Na profesionálních okruzích jako WPT se míčky mění za nové po 9 zápasech. Je to hlavně proto, že profesionální hráči hrají rychleji a s vyšší razancí, míčky tak rychleji ztrácí svůj tlak.

  Určení

  Díky důmyslné výrobě jsou míčky Dunlop Team ideální jak na turnaje, tak na klubové či školní tréninky. Zkrátka a dobře, tyto míčky dozajista splní vaše nároky, ať už jste začátečník nebo zkušený hráč.

  Hodnocení zákazníků

  Načítání