PROTEINOVÁ TYČINKA BASIC 60 G | ČOKOLÁDOVÁ

49 Kč
816,67 Kč/KG

8517437

Proteinová tyčinka na konzumaci po tréninku i kdykoliv během dne. V prodeji po kusu.

Praktická proteinová tyčinka, kterou máte vždy po ruce. Ideální při nabývání svalové hmoty. Konzumujte proteiny každý den.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Udržování a nabývání svalové hmoty

Tyčinka obsahuje 19 g proteinů.

Technické informace

Jaké jsou výhody proteinových tyčinek?

Vyhýbejte se klasickým svačinám, které jsou často bohaté na tuky, ale proteinů obsahují velmi málo!
Aby dosáhl svého cíle, musí sportovec dodržovat zdravý životní styl i způsob stravování. Proteinové tyčinky obsahují 19 g proteinů, které napomáhají k nabytí a uchování svalové hmoty.
Tyčinky jsou navíc skvělým zdrojem energie, jelikož obsahují 26,4 g cukrů.

Kdy je dobré konzumovat proteinové tyčinky?

Tyčinky si můžete s sebou vzít na tréninky a nahradit jimi proteinový nápoj po tréninku. I když se proteinový nápoj velmi rychle vstřebává, proteinové tyčinky mají tu výhodu, že napomáhají k nabytí a udržení svalové hmoty.
Tyčinky můžete rovněž konzumovat kdykoliv během dne, když dostanete hlad. Vyhnete se tak konzumaci příliš mastných jídel s nízkým obsahem proteinů a vaše tělo vám poděkuje.

Jsou tyčinky vhodné i při snaze o úbytek tělesné hmotnosti?

Tyčinka není náhradou plnohodnotného jídla. Nemá sloužit jako náhražka pestré stravy.
Je chutnou svačinkou kdykoliv během kde, kdy napomáhá přísunu proteinů a budování svalové hmoty.
Pokud se však snažíte shodit několik kilogramů, nezapomínejte, že tyto proteinové tyčinky obsahují vysoké množství sacharidů.

Návod k použití

Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava. V případě dlouhodobého užívání (více než dva měsíce) se poraďte s lékařem. Výrobek nesmějí užívat osoby s onemocněním jater, těhotné ženy a děti do 14 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.Pravidelně doplňujte tekutiny.

Hmotnost

0.06 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Složení: fruktózový sirup, glukózový sirup, poleva z mléčné čokolády (17 %) (cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, sójový lecitin: emulgátor, vanilkový extrakt), kolagenový hydrolyzát, mléčná bílkovina, syrovátkový proteinový koncentrát, izolát sójového proteinu, glycerol: zvlhčovač, palmový olej, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, aroma. Mléčná čokoláda, hydrolyzát kolagenu, mléčné bílkoviny, izolát sojového proteinu a kakaový prášek nepocházejí z Německa. Vyrobeno v Německu.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte v suchu při teplotě mezi 15 °C a 22 °C.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi