ZIPRO

Gymnastický pás, Flex 2 s nastavitelným odporem

1 166 Kč
1 693 Kč -31%
*Od 11. 6. 2024 do 25. 6. 2024

Pro všestranný trénink na TRX doma, v posilovně, v tělocvičně i venku.

Barva: Černá / Zelená

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Morele CZ

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

EFEKTIVNÍ VÝCVIK ZA VŠECH PODMÍNEK. Sada tréninkových pásů Zipro pro všestranný trénink na TRX doma, v posilovně, v tělocvičně i venku. Podstatou tohoto typu tréninku je procvičení svalů, které musí překonat gravitační sílu a udržet váhu cvičence. Na rozdíl od cvičení s různými posilovacími stroji pracuje při použití systému Zipro band současně více svalových skupin, takže trénink je mnohem efektivnější. Do námahy se zapojují i hluboké svaly, které se při klasickém silovém tréninku a kondičním cvičení obtížně stimulují.

NEJVYŠŠÍ KVALITA ZPRACOVÁNÍ. Sada Zipro Suspension Training Belt Set se skládá ze dvou nastavitelných pásů s úchyty, prodlužovacího pásu a úchytu pro zavěšení systému na dveře ve vaší domácnosti. Každý pás je vyroben z materiálu odolného proti roztržení. Pečlivé prošití zaručuje odolnost potřebnou pro plně bezpečné cvičení.

KOMPLETNÍ SADA. Pro zvýšení efektivity a pohodlí při cvičení si vyberte originální držák na cvičební pásy, který snadno připevníte na zeď nebo strop. Držák zaručuje bezpečné a stabilní upevnění pásek kdekoli ve vaší domácí posilovně.

Odporové pásky Zipro. Trénink na pásech TRX byl vyvinut pro armádu, proto je jeho nejdůležitější vlastností všestrannost. Pásy Zipro se pohodlně přepravují a cvičení lze provádět v podstatě kdekoli - stačí mít stabilní bod, ke kterému systém připevníte. Počet variant cviků k provádění je tak velký, že trénink nikdy nezačne nudit, a především umožňuje pracovat na celém těle a postavě.

Data. Nástavec je vyroben z hliníkové slitiny Popruhy s pohodlnými úchyty pro ruce a smyčky jsou pogumované Rukojeť na dveřích Nastavitelná délka popruhu: od 1,6 do 2,7 m Maximální zatížení: Maximální nosnost: 300 kg Šířka ručních úchytů: Pečlivě vyrobeno z odolného materiálu (polyester)

Hodnocení zákazníků