EXWAY

Elektro longboard Exway Wave Hub

18 990 Kč

E-skateboard s kicktailovou deskou. Dojezd 20 km. Max.rychlost 38 km/h. Váha 6,8 kg. Pohon Hub. V náboji kola. Bezdrátové ovládání, možnost nastavení stylu jízdy v mobilní aplikaci Exway.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Stablecam s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Nová vlna je tu

Náš nejmenší elektrický skateboard Exway Wave je mrštný a praktický. S kicktailovou deskou a vyměnitelnou baterií je to super parťák do klikatých městských ulic.

Prkno co tě chytne. Opravdu

Dobře navržená deska je základem každého longboardu. Exway Wave je cruiser jak vyšitý a je to zároveň náš nejmenší longboard. Dřevěná deska s kicktailem, pohodlná konkáva, měkčený griptape a RGB světla z něj dělají perfektní dopravní prostředek poslední míle.

Budiž světlo

Chtěli jsme, aby osvětlení Wavu bylo praktické. Světla proto můžeš ovládat tím samým ovladačem, jako board. Stačí dvojklik a svítíš!

Světla jsou integrovaná do trucků a napájená přímo z baterie boardu. Nemusíš tak řešit dobíjení čtyř dalších světel.

Zadní světlo funguje jako brzdové světlo v autě – při brzdění svítí červeně... Nuda? To ale není všechno. V mobilní aplikaci si můžeš nastavit barvu a světelný efekt podle nálady!

Zadní RGB světla jsou součástí balení. Přední bílá světla si můžeš dokoupit jako doplněk.

Opravdová hot-swap baterie. Žádné šroubování

Baterie boardu Exway Wave je opravdu vyměnitelná. Kompletní výměna trvá pouhých 10 vteřin a nepotřebuješ k ní žádné nářadí.

Kapacita baterie je 180 Wh a doveze tě až 20 km daleko. Váží jen 1.9 kg, můžeš si tak do batohu přibalit náhradní. Baterie je osazena USB portem, můžeš ji tak použít jako powerbanku k dobití dálkového ovladače nebo třeba telefonu.

Design desky

Každý cruiser musí mít kicktail. Deska Wavu má dostatečně velkou ploutvičku, která ti umožní otáčet se na místě.

Konkáva desky je v rozsahu 8-16 mm, a tvarem nabízí dobrý kompromis mezi pohodlím a ovladatelností. Výřezy v desce ti navíc umožní obout i 105mm CloudWheely.

Desku tvoří lepený javor, prokládaný skelnými vlákny v několika osách. Deska je tak dostatečně pevná, aby svezla ridera s hmotností až 100 kg.

Černou barvu na desku nanášíme airbrushí, futuristické schema tiskneme moderní technologií UV tisku, a jako finiš je použit matný lak, který desku chrání před vodou a kamínky.

Motor v kole, nebo řemen

Motor v kolečku Hub je prostě sexy a perfektně tichý. Při seskakování z obrubníků nebudeš škrtat motory o hranu. A to nejdůležitější – nemusíš vybírat kamínky z řemenů!

Pohon s řemenem Riot má vyšší krouťák. Kolečko je plné, a lépe tlumí nárazy. Řemeny při jízdě pískají, takže o tobě každý včas ví. Navíc na něj můžeš obout téměř jakákoliv kolečka.

Řídicí jednotka, kterou si nastavíš podle svého gusta

Regulátor a řídicí jednotka je integrovaná do baseplatu trucku. Je to elegantní řešení, které pomáhá s odvodem tepla.

Řídicí jednotka si umí poradit s pohonem Hub i Riot. Stačí pár kliků v aplikaci a můžeš si tak kdykoliv přemontovat pohon.

Zadní RGB světlo je napájené z řídicí jednotky, je dálkově ovládané tím samým ovladačem, kterým ovládáš board, a můžeš si ho obarvit nebo rozanimovat pomocí aplikace.

Pravidelně vydáváme softwarové aktualizace, které si do boardu a ovladače jednoduše nahraješ pomocí mobilní aplikace Exway.

Hodnocení zákazníků