EXWAY

Elektro longboard Exway X1 Max Hub

24 990 Kč

E-longboard s pohonem Hub. V náboji koleček. Dojezd 30 km. Max. rychlost 45 km/h, hmotnost 7,6 kg, nosnost 100 kg. Bezdrátové ovládání, možnost nastavení stylu jízdy v mobilní aplikaci Exway.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Stablecam s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Design, který ctí tradice

Prkna řady X1 patří mezi revoluční elektrické longboardy. Baterie je integrovaná přímo do desky s nízkým profilem, X1 Max si tak zachovává nenápadný vzhled. Nenápadnost ale končí, když přidáš plyn – je to náš nejvýkonnější longboard z řady X1.

Ochranná povrchová úprava Line-X

Deska je ošetřena ochranným nátěrem Line-X, který ji chrání před kamínky a vodou. A pokud chceš, můžeš vzít balení POSCA akrylových fixů, a board si upravit podle sebe. Line-X je totiž dokonalá černá tabule!

Hobbywing ESC

V X1 Max najdeš špičkový elektronický regulátor otáček s vektorovým řízením a krytím IP55 od Hobbywing. Odezva na plyn a brzdu je jako z jiného světa, a řídicí jednotku si můžeš nastavit přesně podle svého jízdního stylu.

Nárazníky v základu

Elektrické prkno je jako hot-rod, musí dobře vypadat. Proto na X1 Max montujeme už ve výrobě nárazníky, které můžeš kdykoliv vyměnit. Konec odřených a rozpraskaných desek!

Hub nebo Riot? To je oč tu běží

Vyber si mezi pohonem s řemenem (Riot) nebo pohonem v náboji kola (Hub). A kdyby ses náhodou rozhodl pro ten druhý, stačí pořídit samotný pohon. Řídicí jednotka totiž zvládne oba typy, stačí klik v appce.

S Hubem budeš jezdit skoro neslyšně. Board vypadá elegantně a nemusíš řešit kamínky v převodových kolech a řemenech.

Riot má vyšší krouťák, kolečko je plné a tlumí tak více nárazů. Tento pohon můžeš osadit téměř libovolnými kolečky a při jízdě tě každý včas uslyší.

Rychlé nabíjení

Spěcháš do práce nebo za kámošema a board si zapomněl nabít? Pořiď si rychlonabíječku, se kterou board nabiješ za 1.8 hodiny.

Design na prvním místě

Vzhled je hlavní předností X1 Max. Elektronika je totiž dokonale ukrytá v desce. Je to láska na první pohled. Oproti předchozí generaci jsme zvýšili konkávu desky na 10 mm. Budeš se tak cítit jistě při carvování a zároveň tě po deseti kilometrech nebudou mravenčit prsty u nohou.

Systém využití kinetické energie

X1 Max je vybaven systémem rekuperace energie, který je podobný tomu, jaký se nachází v automobilech. Když brzdíš nebo jedeš z kopce na volnoběh, systém automaticky zahájí proces rekuperace energie a přemění kinetickou energii na elektrickou, kterou uloží zpátky do baterie.

Hodnocení zákazníků