EXWAY

Elektro longboard Exway Flex Pro Riot

25 990 Kč

Pružný e-longboard s 90mm polyuretanovými koly, obrovským 345 Wh akumulátorem a motory se špičkovým výkonem 2520 Wattů. Součástí balení je GaN nabíječka, kterou board dobijete za 2,3 hodiny.

Barva: Černá

Online objednávka

Prodejce a odesílatel Stablecam s.r.o.

Naše služby:

  • Vybráno DECATHLONem
  • Pouze doručení domů
  • Vrácení zdarma do 30 dnů

Popis

Exway Flex

Ohebný jako proutek, to je Exway Flex. A to díky desce tvořené vrstvami skelných a bambusových vláken. Exway Flex osazujeme měkčími kolečky s tvrdostí 76A, která společně s parabolickými výřezy v desce umožňují na Exway Flex carvovat až na doraz.

Flex deska

Pevná a zároveň vysoce pružná deska je tvořena střídavým vrstvením sklolaminátových a bambusových vláken. Ideální deska na pumpování, dynamické carvování i pohodovou a pohodlnou jízdu. Elegantní tvary a precizní zpracování ctí tradici ručně vyráběných longboardů. Deska je ošetřena proti vodě, UV záření a kamínkům, zachová si tak dlouho svůj vzhled.

Vše je o detailech

Měkčený 3mm griptape tlumí nárazy. Zároveň je neprodyšný a chrání tak desku před vodou.

A. Kolečka s tvrdostí 76A a průměrem 85 mm.

B. Parabolické výřezy v desce ti umožní carvovat beze strachu z wheel-bitu až na doraz, a to dokonce s 120mm kolečky.

C. Povrch koleček je tvořen z vrstvy 90% polyuretanu a poskytuje dokonalou rovnováhu mezi měkkostí a odolností.

Hub nebo Riot

Flex je kompatibilní jak s pohonem v náboji kolečka (Hub), tak s řemenovým pohonem (Riot)

S Hubem budeš jezdit skoro neslyšně. Board vypadá elegantně a nemusíš řešit kamínky v převodových kolech a řemenech.

Riot má vyšší krouťák, kolečko je plné a tlumí tak více nárazů. Tento pohon můžeš osadit téměř libovolnými kolečky a při jízdě tě každý včas uslyší.

Appka Exway

Vymakaná appka ti umožní board upravit tak, aby seděl tvému jízdnímu stylu. Můžeš měnit křivky plynu a brzdy a zapínat funkce jako je zpátečka, režim pro začátečníky nebo turbo mód.

V jednoduchosti je síla

Jedno tlačítko, jedno kolečko, jeden displej. Náš ovladač skvěle padne do ruky, má perfektní ergonomii a ukazuje ti jen to podstatné. Rychlost, stav nabití boardu a ovladače a rychlostní stupeň.

Téměř bezúdržbový

Flex je spolehlivý a prakticky bezúdržbový. Elektronika je voděodolná a prachuvzdorná se stupněm krytí IP55. Modulární konstrukce umožňuje snadnou servisní výměnu akumulátoru nebo pohonu.

Hodnocení zákazníků