Impregnační sprej na kožené a textilní boty na chůzi 100 ml

89 Kč
890 Kč/L

Sprej k ochraně kůže a textilií před vodou a bahnem.

Nepromokavost do 100 ml. Chraňte obuv proti dešti a skvrnám. Vhodný na všechny materiály (kůže, textil) a všechny typy výrobků (tašky, bundy, oděvy).

Otázky a odpovědi
K dostání pouze v prodejně
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Vodoodpudivost

Impregnuje a chrání textilní materiály a kůži (broušenou i hladkou kůži aj.).

Snadné použití

Snadná a homogenní impregnace ošetřovaného povrchu.

Technické informace

Další doporučení

Impregnaci aplikujte v dobře větrané místnosti ze vzdálenosti 20 cm. Pro optimální účinek impregnaci pravidelně obnovujte (před každým nošením / každé dva týdny podle potřeb materiálu). Prostředek je vhodný na textil a kůži (nubuk, semiš, hladkou kůži, koženku atd.).

Upozornění 1/2

Nebezpečný výrobek. Extrémně hořlavý výrobek. Nádoba je pod tlakem. Nevystavujte vysokým teplotám, hrozí exploze. Způsobuje podráždění kůže. Může způsobit ospalost nebo závratě. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami a jinými zdroji vznícení.

Upozornění 2/2

Nádobu ani po spotřebování mechanicky nepoškozujte a nevhazujte do ohně. Zamezte vdechování aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Varování

Při kontaktu s pokožkou může způsobit vysušení a popraskání kůže. Vdechnutí může vyvolat ospalost či závrať. Používejte a uchovávejte v dostatečné vzdálenosti od ohně, zapnutých elektronických přístrojů, elektrických spotřebičů i jiných zdrojů tepla. Při aplikaci nekuřte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do ohně ani na rozžhavená tělesa. Zabraňte vdechnutí výparů. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nádobu ani po spotřebování mechanicky nepoškozujte a nevhazujte do ohně.

Vyrobeno ve Francii

Impregnační sprej je vyroben ve Franci v regionu Auvergne Rhône Alpes.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

UHLOVODÍK C6-7 / BUTAN / POLYSILOXAN / ISOALKANOVÝ UHLOVODÍK / BUTYLACETÁT.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nádoba je pod tlakem. Nevystavujte vysokým teplotám, hrozí exploze. Uchovávejte mimo dosah otevřeného ohně, rozžhavených předmětů a zdrojů tepla či jisker. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokyny pro uživatele

POZOR. Dodržujte návod k použití. Hořlavý výrobek.

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi