Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Zimní turistika

Bunda vznikla ve spolupráci
našich ruských ambasadorů
s týmem návrhářů nadšených
pro zimní turistiku

Bunda SH500

Ultra-warm

Tento rok si náš vývojový tým stanovil nelehký cíl: vypravit se do mrazivého Ruska, vystavit se teplotám kolem -20 °C a navrhnout v těchto podmínkách ultra hřejivou bundu, která bude zároveň co nejpraktičtější pro zimní turistiku.

A jak slíbili, tak také udělali!

Bram, Audrey, Cath, Remi, Seb a ostatní členové týmu se vypravili do oblasti Kalevala v Rusku, kde teploty běžně klesají pod -25 °C, pozorovat a učit se od místních obyvatel, kteří notnou část roku chodí zasněženou krajinou. Aby se jednalo o opravdu autentický zážitek, vypravili se s místními i na několik výprav, při kterých na vlastní kůži čelili nemilosrdným živlům. "Celá tato výprava do Ruska a takto nízké teploty se pro náš tým staly zážitkem na celý život."

Odhalte příběh bundy SH500 Ultra-Warm

#1 Hřejivost

Audrey

3D projektantka
Milovnice zimní turistiky
"V Rusku jsem se na výpravy vybavila jednoduchou péřovou bundou. A promrzla jsem na kost. Do bundy táhlo spodem i vrchem, kolem krku. Bylo to k nevydržení! Přála jsem si jediné: abych už zas byla v teple. "

Řešení našich vývojářů

" Naším cílem bylo zamezit vnikání studeného vzduchu pod bundu. Proto jsme ke krku přidali ještě jeden, vnitřní límec, do rukávů vnitřní manžety a do pasu šňůrku na stažení. Bunda sahá až do půli stehen, proto výborně ochrání před chladem i bedra a ledviny."

#2 snadné použití i v rukavicích

Vika

Manažerka nákupu a zásobování
Zimní turistika - Rusko
Milovnice zimní turistiky
“ Pokaždé, když jsem se snažila rozepnout nebo zapnout nějaký zip, nebo jen vytáhnout mobil z některé z kapes, v rukavicích to bylo skoro nemožné. Musela jsem je proto vždy sundat a v mžiku jsem měla prsty promrzlé jak rampouchy. "

Řešení našich vývojářů

" Všechny zipy i cvoky jsou „glovesproof“ , to znamená, že jsme vše přizpůsobili tak, aby bylo možné zipy i cvoky snadno uchopit i v rukavicích, a aby manipulace s nimi byla v rukavicích snadnější. Na tuto nenápadnou, ale lišáckou inovaci jsem obzvláště pyšná. "

#3 Kapuce

Bram

Produkový manažer
Milovník zimní turistiky
“ Dlouho jsem pozoroval našeho místního průvodce. Měl na sobě pořádný kus kožešiny a na hlavě nosil kožešinovou čapku. A když přišla vánice, byl zcela v klidu, protože mu nesněžilo do obličeje.

Řešení našich vývojářů

"Kapuce s umělou kožešinou kopíruje zimní kožichy zvířat, kterým dlouhá srst pomáhá v mrazech přežít. Kapuci lze zafixovat v pozici „vánice“, ve které se kapuce nepohybuje a chrání obličej před větrem a chladem."

#4 Pohodlí

Ilmira

obchodní ředitelka - Rusko
Milovnice zimní turistiky
„ U nás v Rusku často nosíme dlouhé bundy, které chrání před chladem i spodní část těla, někdy až ke kotníkům. Tak dlouhé bundy ale při turistice a vycházkách do hor a hlavně ve sněhu nejsou příliš praktické.

Řešení našich vývojářů

" Bundu jsme vyrobili ze silného materiálu v délce do půli stehen se zipy na bocích, které mohou usnadnit chůzi i sezení. A dámy, tyhle zipy jsou také super praktické, když si potřebujete odskočit...:) "

Po získání základních poznatků jsme s našimi ruskými ambasadory první prototypy bund testovali a pečlivě naslouchali jejich dojmům a doporučením, abychom si byli jistí, že naše bunda bude extra hřejivá a zároveň perfektně přizpůsobená pohybu v zimní krajině.
No a dnes už je hotovo.

Ze zákulisí

Je to tady !

Tento projekt jsme započali spoluprací našeho vývojového týmu s ruskými ambasadory, přijde nám proto přirozené, jej také společně zakončit. K natáčení spotu se proto filmový štáb a fotografové vydali do Ruska, kde natáčeli naše ambasadory při zimní turistice přímo v terénu.

Bunda SH500 Ultra-Warm

Dámská

Khaki

pro milovnice přírody

Ledově modrá

nenápadně splyne se sněhem

Tmavě modrá

nadčasová, hodí se ke všemu, co už jste si na zimní turistiku pořídily

2399Kč

Khaki

pro milovnice přírody

Ledově modrá

nenápadně splyne se sněhem

Tmavě modrá

nadčasová, hodí se ke všemu, co už jste si na zimní turistiku pořídily

Zobrazit nabídku

Bunda SH500 Ultra-Warm

Pánská

Khaki

probuďte v sobě dobrodruha

Tmavě modrá

ponořte se do zimní krajiny

Černá

nestárnoucí klasika

2399Kč

Khaki

probuďte v sobě dobrodruha

Tmavě modrá

ponořte se do zimní krajiny

Černá

nestárnoucí klasika

Zobrazit nabídku

Objevte kompletní nabídku našich zimních bund