Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
Sportovní oblečení a vybavení | Děláme sport dostupnější | Decathlon

Jak vybrat dárek, který potěší všechny sportovce?

Plánujete o Vánocích obdarovat své blízké, kteří rádi sportují? Darujte jim letos radost ze sportu, protože nic nepotěší tak jako radost z oblíbeného sportu. Ať už se jedná o oblečení, doplňky nebo sportovní pomůcky, žádný sportovec nemá těchto věcí nikdy dost. V následujících kategoriích najdete sportovní produkty pro velké i malé sportovkyně a sportovce. Pro každého sportovce je důležité především vhodné oblečení a obuv. Pokud se sportovec cítí dobře v tom, co má na sobě, může se soustředit pouze na výkon a dosahovat tak těch nejlepších výsledků. U nás najdete dárky pro všechny fotbalisty, cyklisty, běžce, hokejisty, tenisty, lyžaře, basketbalisty, volejbalisty, florbalisty, házenkáře a pro všechny ostatní sportovce i sportovkyně.
DÁRKY PRO ŽENY

Čím potěšit sportovkyni

Ženy rády při sportu vypadají dobřet zajisté tedy ocení stylové a funkční oblečení. Hezkým dárkem tak mohou být dámské doplňky, jako jsou čepice, šály, čelenky nebo rukavice. Ženy také potěší příslušenství na cvičení, jako jsou podložky, posilovací gumy, činky a závaží nebo švihadla. Všechny běžkyně potěší kvalitní obuv nebo běžecká elektronika, kam patří hodinky, sporttestery či sluchátka. Milovnice zimních sportů budou mít radost, když pod stromečkem najdou lyže, snowboardy, lední brusle nebo běžky. Dalšími dárky, které vykouzlí dámám úsměv na tváři, může být cyklistické vybavení, jako například jízdní kola, helmy, rukavice nebo lahve na kolo. Netradičním dárkem, který by mohl potěšit ženy, které mají rády dobrodružství, jsou také paddleboardy.

DÁRKY PRO MUŽE

Co nadělit sportovci

Muži ocení především kvalitní sportovní vybavení, které jim pomůže k lepším výkonům. Ať už se jedná o funkční oblečení, pohodlnou obuv nebo kvalitní doplňky. Fitness nadšenci ocení vlastní vybavení na posilování, jako jsou činky, posilovací popruhy, medicinbaly, posilovací lavice, ketllebelly apod. Potěšit rybáře můžete například rybářskými pruty, navijáky, křesly, lehátky a dalším rybářským vybavením. Pokud vaši blízcí dělají některý z týmových sportů, udělají jim radost například kopačky, míče na basketbal nebo na volejbal a také vybavení na lední hokej. Dále můžete mužům zabalit pod stromeček tenisové, badmintonové a squashové rakety.

DÁRKY PRO DĚTI

Jakým dárkem rozzáříte dětské oči

Vybrat vánoční dárky pro děti většinou nebývá až tak těžké. Pokud ale dětem nadělíte pod stromeček sportovní vybavení, nejen že jim uděláte radost, ale zároveň budete podporovat jejich lásku ke sportu. Ty nejmenší potěší odrážedla a tříkolky nebo příslušenství na cvičení, jako jsou švihadla, skákací míče nebo trampolína. Vybavit je můžete také na zimní radovánky. Větším dětem pak uděláte radost například koloběžkou, skateboardem, basketbalovým košem nebo fotbalovým míčem. Všechny kluky a holky samozřejmě potěší jejich první lyže či první jízdní kolo.

NEVYBRALI JSTE SI? PODÍVEJTE SE ZDE
Nenašli jste zatím žádný dárek, který by udělal pod stromečkem Vašim blízkým radost? V následujících kategoriích jsme pro Vás připravili tipy na dárky, které zaručeně oceníte. Pokud hledáte dárek, kterým ohromíte, podívejte se do kategorie „Tipy na dárky”. Pokud naopak hledáte jen drobnost, kterou zaplníte místo pod stromečkem, podívejte se na výběr dárků do 500 Kč a do 1000 Kč. Určitě zde najdete něco, co Vaše blízké potěší. V případě nevhodného výběru dárku nebo špatné velikosti můžete dárek vyměnit či vrátit do 90 dnů.