Turistické batohy, krosny a ruksaky

Kvalitní batoh je základ. Ať už hledáte malý batůžek na jednodenní výlety nebo krosnu na několikadenní pobyt mimo domov, máme pro vás batohy, které spolehlivě obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Prohlédněte si také naše turistické hole nebo čelovky pro případ pozdních návratů.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
JAK VYBRAT
BATOH A KROSNU
Rada zde
ECODesign
499 Kč
599 Kč
29,95 Kč/L
4.5/5 podle 25324 Hodnocení z webu a z prodejen

Batoh používáme od pradávna

Již první lidé přenášeli své věci v nejrůznějších zavazadlech. Za dobu mnoha tisíc let se potřeba mít u sebe pár osobních věcí vyvinula v potřebu mít u sebe vše, co potřebuji na pobyt v přírodě v nejrůznější krajině a na různě dlouhou dobu. S touto potřebou se vyvíjely také naše nároky na zavazadlo, které s sebou bereme na naše cesty. Máme pro vás nabídku batohů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších turistů. Ať už jdete na odpolední výlet, několikadenní tůru do hor nebo máte v plánu strávit prázdniny v cizině jen s batohem, zde jistě naleznete vše, co potřebujete.


TURISTICKÉ BATOHY - Naše batohy od značky QUECHUA jsou určené na jednodenní výlety, ať už do hor, do přírody nebo do města. Nabízíme je ve velikostech od 10 do 40 litrů. Malé batohy do 20 litrů jsou vhodné na krátké výlety, během kterých potřebujete svačinu, mikinu a tekutiny. Větší modely od 30 do 40 litrů se dají použít na celodenní tůry a kromě základních věcí lze sbalit i jídlo a pití na celý den, pomůcky na vaření, více vrstev oblečení, pláštěnku a třeba i čelovku pro případ pozdních návratů.


TREKOVÉ BATOHY - Ve značce Forclaz vyvíjíme batohy a vybavení na vícedenní pobyt mimo domov. Naleznete zde a krosny od 50 do 90 litrů, které se dají použít nejen na pár dní v horském prostředí, ale třeba i několik měsíců mimo civilizaci. Řada TREK je kolekce batohů ,které jsou uzpůsobeny na pobyt v horách, kdy si vše nesete s sebou na zádech. V závislosti na vašich potřebách, noclehu a počasí pak můžete vybírat z velikostí do 90 litrů. Batohy si zachovávají pohodlí při dlouhém nošení díky bytelné zádové konstrukci, která je však stále lehká a vzdušná. V kolekci TRAVEL naleznete pro změnu batohy vytvořené na backpacking neboli baťůžkaření. Jsou to dokonalí společníci na dlouhou cestu kolem světa nebo jen pár dní v libovolné destinaci. Společným jmenovatelem těchto batohů je praktičnost, kompaktní rozměry, bezpečnostní vychytávky a odolnost proti protržení.


DĚTSKÉ BATOHY - Podívejte se tak na naší nabídku batohů pro děti a dětských nosítek. Jsou lehké, ergonomicky tvarované pro malá záda a zároveň odolné proti poškození. Navíc obsahují nejrůznější kapsičky, kam se dá schovat spousta sladkostí na cesty.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu