Dětský turistický batoh MH 100 10 l

299 Kč

8561477

Malý lehký turistický batoh s objemem 10 l, do kterého si děti sbalí vše potřebné.

Ideální na dobrodružství nebo do školy. Lehký batoh uzpůsobený mladým turistům. Pohodlný a praktický díky velké hlavní kapse a praktické kapse na zip na přední straně.

Barva:

Černomodrá / Limetková žlutá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

OBJEM

Objem: 10 l. Rozměry: výška37 cm × 21,5 cm × 19 cm.

NÍZKÁ HMOTNOST

Váží pouze 230 g.

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Polstrovaná záda a popruhy do S uzpůsobené dětem, hrudní pás.

Kapsy a přihrádky

2 kapsy na zip, 1 kapsa na láhev, háček na hydrovak (není v balení) nebo klíče.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Materiál odolný vůči oděru (dno a záda). Záruka 10 let

Technické informace

Záruka 10 let

Záruka se vztahuje na všechny vady batohu vyjma běžného opotřebení či použití batohu v neobvyklých podmínkách.Tuto speciální desetiletou záruku můžete uplatnit pouze při předložení výrobku a účtenky. Pokud se na výrobek záruka vztahuje, bude vám zdarma opraven nebo vyměněn. Tato obchodní záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých zemích.

Naše vize životního prostředí

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Dnes tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby stále více výrobků takovým způsobem vyrobených bylo. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Kde se batohy vyrábí?

Prototypy vznikají v našem mezinárodním vývojovém centru v podhůří masivu Mont Blanc ve Francii. Výroba následně probíhá u našich dodavatelů ve Vietnamu a Číně. Ti mají pro výrobu batohů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Hmotnost

0.23 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 90% Polyester , 10% Polyuretan Vložka 90% Polyester , 10% Polyuretan Materiál na zádech 100% Polyester Kapsa 85% Polyamid , 15% Elastan Popruh 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Batoh není nepromokavý, v případě deště své věci chraňte.

TESTY

Jednotlivé komponenty výrobku se laboratorně testují: tkanina, přezky, popruhy, polstrování, zipy atd. U tkaniny se testuje např.: odolnost vůči oděru, roztržení, častému praní, vyblednutí, nepromokavost. U hotového výrobku poté simulujeme zrychlené stárnutí a kontrolujeme kvalitu zpracování. Zatížený batoh umístíme na figurínu, která imituje rychlou chůzi v tisících cyklech.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Finální výrobek i prototypy průběžně testovala Sarah, inženýrka pro terénní testy, společně s testovací skupinou malých turistů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l
Dětský turistický batoh MH 100 10 l

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi