Jógamatky

Jógamatky pro každého

Jógamatka je tím nejdůležitějším jógovým vybavením, proto vyrábíme i skladné, abyste si jógu mohli dopřát i během vašich dovolených. Vyberte si tu správnou neklouzavou podložku, díky které se snadněji dostanete do jógových pozic. Podívejte se také na naše protiskluzové ponožky na jógu.

a11y.skip-categories a11y.skip-categories
JAK VYBRAT
PODLOŽKU NA CVIČENÍ
Rada zde
Sprej na jógovou podložku s esenciálními oleji
Sprej na jógovou podložku s esenciálními oleji
129 Kč
1 290 Kč/L
KIMJALY

Sprej na jógovou podložku s esenciálními oleji

(47)
Není k dispozici online, ověřte skladové zásoby na prodejně
4.3/5 podle 4328 Hodnocení z webu a z prodejen

Jógamatka

Jógamatka, nebo někdy i nesprávně jako karimatka na jógu. Na kterých parametrech záleží při výběru? V Decathlonu je nabízíme včetně obalu na podložku a dalších pomůcek na jógu.


Při výběru jógamatky jsou nejzákladnější následující parametry.Typ postavy: Velmi důležitý parametr. Pokud jste štíhlejší, budete pravděpodobně volit měkčí a naopak. Také pokud máte problémy s klouby, vyberete si spíše silnější jóga podložku. Standardní jógové podložky mají většinou tloušťku 4 mm.
Typ jógy: Další nezanedbatelný parametr. Na dynamické druhy jógy budete potřebovat hlavně dobře přilnavou neklouzavou. Protiskluzová jógamatka vám zajistí stabilitu. Pokud se více potíte nebo je vaším oblíbeným druhem jógy hot jóga, oceníte také ručník na podložku.
Přenos: Pokud cvičíte pouze doma, tento parametr vás pravděpodobně tolik nezajímá. Pokud však podložku na cvičení jógy nosíte s sebou, jistě oceníte skladné a lehké jógamatky, které snadno svážete popruhem nebo případně sbalíte do obalu na jógovou podložku. Existují také ultra skladné cestovní jógamatky, které snadno složíte do kufru.
Materiál: Jogínům většinou velmi záleží na tom, z čeho je jejich jógamatka vyrobena. Dotýkáme se jí celým tělem a proto se na ní chceme cítit příjemně. Dnes máme naštěstí na výběr několik druhů materiálu od přírodního kaučuku, juty, bavlny, korku až přes různé kombinace materiálů. V Decathlonu si přijdou na své také milovníci přírody, dbáme totiž na to, aby naše cvičební jógamatky byly vyrobeny s ohledem na životní prostředí.

Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu