Běžecké čelovky a led svítilny

Vyberte si z naší nabídky běžeckých čelovek a svítilen. Čelovku zvolte do terénu, kde potřebujete vidět kolem sebe. Svítilna na hruď je vhodná do města, kde vám stačí vidět před sebe. Nezapomeňte ani na blikající světlo. Podívejte se také na nabídku běžeckých hodinek a běžeckých sluchátek.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
4.5/5 podle 1937 Hodnocení z webu a z prodejen

BĚŽECKÁ ČELOVKA

Věnujete se běhání i v zimě, kdy je brzy odpoledne tma nebo je ráno ještě tma? Věnujete se dlouhým běhům či ultra? V takových případech budete potřebovat čelovku. Čelovka musí být pohodlná a dobře sedět, abyste se mohli soustředit na běh a neřešit, že vám čelovka sklouzává. U čelovky je výhoda, že svítí tam, kam se díváte. Je učitě vhodná do terénu, kdy se budete potýkat s různými nerovnostmi a zkrátka potřebujete vidět nejen přímo před sebe, ale i pod nohy, abyste nezakopli o kořeny či kameny, ale také potřebujete vidět do stran.

BĚŽECKÁ SVÍTILNA

Pokud vám čelovka nevyhovuje, není vám na hlavě příjemná, můžete zvolit běžeckou svítilnu na hruď, která může být pohodlnější. Oproti čelovce svítilna bude svítít stále před vás, takže bude vhodná na trasy, kde se nebudete příliš potýkat s nerovnostmi povrchu. Ať už si budete brát čelovku nebo svítilnu, vždy se před vyběhnutím ujistěte, že je nabitá.

SVĚTLO NA BĚH

Díky běžeckým čelovkám a svítilnám uvidíte na cestu před sebe. Pokud se pohybujete na silnici či cyklostezce, myslete také na to, abyste byli vidět. Oblečení má na sobě často reflexní pruhu, ale je dobré s pro takové případy vybavit také blikajícím světlem. Pohyb pak bude bezpečnější pro vás i ostatní účastníky provozu na silnici či cyklostezce.
Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu