Běžecká sluchátka

Vyberte si z naší nabídky běžeckých sluchátek. Podívejte se také na nabídku běžeckých hodinek a běžeckých čelovek a svítilen.

Přeskočit kategorie Přeskočit kategorie
Skip filters
Filtry
CENA
699 Kč −21%
549 Kč
*Od 27. 10. 2022 až do vyčerpání zásob
699 Kč −21%
549 Kč
*Od 28. 1. 2022 až do vyčerpání zásob
4.2/5 podle 513 Hodnocení z webu a z prodejen

Sluchátka na běhání - hudba s legálním dopingem

Bylo vědecky prokázáno, že hudba má pozitivní vliv na naši náladu, zlepšuje naši pohodu, snižuje hladinu stresu a může nás také stimulovat. Existuje důvod, proč si většina běžců nedokáže představit trénink bez sluchátek v uších. Hudba jim legálně fandí. Potvrzují, že díky tomu mohou běžet déle, rychleji a je pro ně snazší motivovat se do dalšího tréninku. Běžecká sluchátka jsou pro ně nutností.


Kabelová nebo bezdrátová sluchátka na běh

Kabelová sluchátka se připojují ke smartphonu nebo jinému zařízení pro přehrávání hudby pomocí kabelu. Jedná se o tradiční řešení, levnější než novější bezdrátová sluchátka. Přesto jsou často vybírány kvůli jejich atraktivní ceně a stále ergonomičtějšímu designu, který přispívá ke zlepšení pohodlí, i když je kabel považován některými za rozptýlení při běhu. Bezdrátová běžecká sluchátka jsou bez kabelu a připojují se k zařízení pomocí Bluetooth. Jsou dražší, ale pro mnoho lidí jsou pohodlnější volbou.


Darujte radost ze sportu dárkovou kartou Darovat dárkovou kartu