Filtrovat výsledky
13
výrobek výrobků v kategorii

Míčky na golf

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Nakupte vybavení na golf - online nebo na prodejně


GOLFOVÉ MÍČKY

Míčky pro profesionály i amatéry
V rámci velkého množství golfového příslušenství míčky platí za povinné vybavení. Jejich kvalita se však často zanedbává. Mnohdy je těžké vybrat vyhovující míček, protože jednotlivé modely se kvůli obdobnému designu mezi sebou obtížně porovnávají. V DECATHLONU máme nabídku rozdělenou podle toho, zda jste amatéři, či profesionálové, a podle další řady kritérií, jako je rychlost švihu či tendence k hákům nebo šlajsům.
Tajemství výroby
Ačkoli navenek vypadají golfové míčky velmi podobně, uvnitř skrývají opravdové výrobní divy. Kvalita míčku pro zkušené hráče totiž závisí především na péči, jež mu byla věnována při výrobě, ať už jde o počet použitých vrstev, míru komprese jádra, typ použitých materiálů, či složení pláště. Všechny tyto faktory určují vlastnosti míčku a možnosti rotací, které zdokonalí vaši hru. Decathlon nabízí široký, ale přehledný výběr míčků, kterými si dovybavíte svůj golfový vozík či bag, od modelů pro začátečníky až po ty nejpropracovanější míčky.
Vyzkoušejte si je
Golf je sport, který se hraje citem, a úspěch každé rány závisí na řadě faktorů. Jedním z klíčů k dobrému výkonu je volba správného golfového míčku. Doporučujeme vám si několik míčků vyzkoušet, a tak zjistit, který vašemu stylu hry vyhovuje nejvíc. Na volbu toho pravého míčku bude totiž zcela jistě mít vliv vaše jedinečná technika, stejně jako rychlost švihu.


GOLFOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ - HOLE - OBLEČENÍ A OBUV - PŘENOS VÝBAVY