Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat

Basketbalové koše, síťky a desky

21 výrobek výrobků v kategorii

Třídit:

Výrobek byl přidán
mé výrobky (0/5)
Porovnat
žádný výrobek k porovnání
Počet výrobků k porovnání je vyčerpán. Odstraňte jeden výrobek.
Odstranit

Basketbalové koše pro všechny

Vybrat basketbalový koš není snadné. Volba závisí na výšce hráčů (děti, dospělí), ale také na tom, jak často bude koš využíván. Koš se stojanem, koš uchycený ke zdi, nebo přenosný koš – DECATHLON vám pomůže vybrat ten pravý model, díky kterému si hru s rodinou či přáteli užijete naplno.


Basketbalový koš – nejlepší řešení pro pohodlnou hru

Basketbalová obruč bývá většinou uchycena k desce, a ta zase ke zdi. Jde o ideální řešení, pokud nemáte dost místa nebo chcete vyzdobit pokoj teenagera, tedy za předpokladu, že bude hrát s pěnovým míčem. Basketbalové koše pro nejmenší mívají zajímavý design a zaručují bezpečnou hru. Naše řada basketbalových košů Tarmak zahrnuje různé modely určené pro děti starší 3 let. Uchycují se ke zdi, nebo mají výškově nastavitelný stojan, takže se přizpůsobí věku začínajících hráčů.


Basketbalové koše na cesty

DECATHLON nabízí řešení i pro improvizované zápasy. Především u nás najdete basketbalové koše, které se uchycují na dveře. Jsou lehké a na dveře je zavěsíte během okamžiku, a to bez nářadí. Existují také skládací koše, které lze díky popruhům uchytit na jakýkoli sloup nebo strom. Jsou velmi praktické, váží méně než 1 kg a po hře je snadno složíte. Obruč má uvnitř membránu tvořenou gumovými díly, aby navodila pocit, že míč propadá síťkou. Díly totiž míč při průchodu obručí přibrzdí.


Nepřenosné basketbalové koše na intenzivní hraní

Basketbalisté, kteří hrají pravidelně, by měli dát přednost napevno uchyceným basketbalovým košům. Například modely se stojanem jsou bytelné a mají odolnou desku z akrylu či plexiskla nabízející skvělý odskok. Totéž platí o deskových koších, které lze připevnit kamkoli.


Doručení zboží

DECATHLON vám nabízí efektivní způsoby doručení. Můžete se rovněž spolehnout na náš bezpečný on-line platební systém a kvalitní poprodejní servis.