Terče Shooting spot na basketbal na trénink střelby na koš

249 Kč
49,80 Kč/ks
8409414

Basketbalové spoty položte na zem. Miřte na ně, sbírejte body a soupeřte mezi sebou. Vhodné pro každého, na individuální i kolektivní trénink.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Odolnost vůči nepříznivému počasí. Ze 100% gumy.

SNADNÉ POUŽITÍ

Spoty jsou určeny na individuální i kolektivní hru. 5 spotů od 1 do 5.

Technické informace

Proč jsou spoty Tarmak tak zábavné i didaktické?

Jsou zábavné a umožňují zlepšovat se při střelbě na koš. Jsou vhodné pod jakýkoliv basketbalový koš. S tréninkovými spoty vymyslíte nespočet her. Stačí pouze sčítat body uvedené na jednotlivých spotech. Zábavná pomůcka při hře, která vás donutí překonávat sám sebe. Pro hráče každého věku i pokročilosti.

Kde naleznete ukázky her na střelbu na koš

Chcete se bavit a zlepšit se v basketbalu? Právě pro vás má Tarmak zábavné spoty pro hráče každého věku. Stačí si vymyslet daný úkol počítat body a zlepšovat se.
https://conseilsport.decathlon.fr/conseils/basketball-al_332.

Jaké jsou druhy míčů na netball?

Velikost míče vybírejte dle věku a pohlaví hráče. Baby basket: velikost 1 až 3. Chlapci a dívky do 10 let: velikost 5. Dívky od 10 let, ženy a chlapci od 10 do 12 let: velikost 6. Chlapci od 12 let a muži: velikost 7. Pokud chcete odolný materiál, zvolte míč z gumy. Kožené a syntetické míče zas zajišťují dobré uchopení.

Věděli jste, že jsou výrobky Tarmak testovány v laboratořích i reálných podmínkách?

Vývojový tým výrobků Tarmak sídlí ve sportovním centru Kipstadium v severní Francii. Jeho posláním je neustále zlepšovat výrobky a zajistit tak ještě větší pohodlí hráček a hráčů basketbalu. Všechny výrobky Tarmak jsou basketbalisty několik týdnů testovány v reálných podmínkách.
Právě díky těmto testům a vašim hodnocením můžeme zajistit vysokou kvalitu výrobků. Technické vlastnosti výrobků jsou navíc testovány i v laboratoři.

Kdo vyvíjí výrobky Tarmak?

Tarmak tvoří tým vášnivých hráčů a hráček basketbalu, kteří se podílejí na vývoji basketbalového vybavení. Celá řada výrobků byla vyvinuta tak, aby vyhověla i těm nejnáročnějším hráčům a hráčkám a zajistila radost ze hry při trénincích i zápasech.

Hmotnost

0.342 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál – dno 100% Hlavní materiál – vrchní část 100% Polypropylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

Po namočení gumové spoty kloužou.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi