Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*

allsix ball volley-ball decathlon

ALLSIX zrodila se nová volejbalová značka.

Každý příběh má svůj začátek. Ten náš začal pomalu, první dres, chránič kolene, pár bot a pár míčů. Díky svému velkému potenciálu však volejbal nyní vstupuje v Decathlonu do vyšší ligy.

Paulo
Lídr volejbalové nabídky
Volejbalová značka byla nutnost k tomu abychom legitimizovali náš sport v Decathlonu a volejbalovém světě. ALLSIX vstupuje na hřiště a reprezentuje hodnoty našeho sportu a je připraven vám pomoci smečovat.
paulo volley-ball allsix decathlon
player volley-ball ALLSIX decathlon
#1

Vyhovět
potřebám hráčů

Na světě je nyní 35 miliónů hráčů volejbalu. Od začátečníků objevujících tento sport přes zkušené hráče, kteří pilují své dovednosti, až po profesionály. Záběr je široký a to je přesně to co nás žene! Naše ambice je je sledovat, poslouchat a potkávat hráče a jejich potřeby a všechny poznatky pak realizovat v produktech naší značky ALLSIX.

players volley-ball ALLSIX decathlon
#2

Od KIPSTA k ALLSIX,
sdílená ambice

Volejbal je v Decathlonu populární sport. Jsme odhodláni vytvořit naší volejbalovou značku spolu s 2000 hráči v naší komunitě. Novou značku reprezentující náš sport a ztělesňující volejbal. Naše ambice je tvořit nové produkty, dostupné pro milovníky volejbalu. Dalším krokem, díky vám a naší komunitě, je navrhnout inovativní a technické produkty pro náš sport.

player volley-ball ALLSIX decathlon
#3

ALLSIX, příběh
za naší značkou

Volejbal je mezinárodní sport. Je pevně zakořeněný ve Francii a v sousední Itálii. Tam byl náš brand vytvořen. ALL značí tým a SIX počet hráčů v poli. Mezi mnoha zeměmi proběhla shoda o tomto novém jménu. Během vašich prvních her i při parádních smečích, ALLSIX tu vždy bude se svými produkty právě pro vás.

Stefania
Stefania
Leader E-commerce v Itálii,
vymyslela jméno ALLSIX
Název ALLSIX jsem vymyslela díky své zkušenosti a lásce k volejbalu. Pro mě, je volejbal sport a také způsob života. Vášeň, tým, tvrdá práce, to jsou základy tohoto sportu, které vidím na hřišti i v každodenním životě. Ve volejbale nestačí být dobrý, člověk to nezvládne jen sám. Můžeme uspět jen dohromady jako tým!

Na tento produkt jsme pyšní:

sawvolleyballallsix
V laboratoři, tento míč vydržel 7500 úderů o rychlosti 50 km/h.
reboundvolleyballallsix
Náš volejbalový míč splňuje oficiální standardy FIVB (váha a velikost).
feathervolleyball
Tento míč váží 260g až 280g, což splňuje standardy FIVB.
ball de volley V900 FIVB ALLSIX decathlon

Tento FIVB míč byl navržen a stvořen našimi inženýry, milovníky volejbalu a hráči.

Jeho 12 exkluzivních panelů se hodí na tréninky, ale především na zápasy a turnaje!

    Přejít na produkt