Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
TECNIFIBRE
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET X-ONE BIPHASE1,24 MM TECNIFIBRE - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET X-ONE BIPHASE1,24 MM TECNIFIBRE - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET X-ONE BIPHASE1,24 MM TECNIFIBRE - Tenis
Kód : 8406259
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Multifilamentový tenisový výplet X-One Biphase 1,24 mm přírodní TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
4.4/5
4.4/5
Decathlon
Pro zkušené hráče, jimž výplet praská pouze výjimečně. Pro pohodlnou hru a dobrý cit v ruce. Kvalitní multifilamentový výplet TECNIFIBRE X ONE BIPHASE 1,24 mm zajišťuje maximální razanci i spin pro dobrý pocit ze hry.

Klíčové vlastnosti

Razance Vlákno (50 % elastyl, 50 % H₂C) s dobrou razancí úderu a výdrží napětí.
Technické údery Dobrá kontrola odpalu díky struně o průměru 1,24 mm a pružnosti výpletu.
Odolnost Není příliš odolný, a tak se výborně hodí pro ty, kteří výplet nemění moc často.
Odolné napětí výpletu Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 6 měsíců používání.

Technický popis

Složení

Vlákno z 50% H₂C s vysokou razancí úderu a výdrží napětí.

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Monofilament?Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa