Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
ARTENGO
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET TA960 CONTROL 1,25 MM ARTENGO - Tenis
Kód : 8561579
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Monofilamentový tenisový výplet TA960 Control 1,25 mm černý 200 m ARTENGO

ARTENGO
5/5
5/5
Decathlon
  • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 02/03/2021 Zdarma
  • Odběrné místo Odhadované datum doručení 04/03/2021 69
  • Doručení domů Odhadované datum doručení 04/03/2021 99
Výplet pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost. Monofilamentový výplet TA 960 Control 1,25 mm poskytuje skvělou kontrolu míče a vynikající odolnost.

Klíčové vlastnosti

Kontrola trajektorie Kontrola odpalu díky novému složení použitého materiálu.
Razance Materiál poskytuje skvělý přenos energie.
Odolnost vůči odření Díky monofilamentovému složení a velmi odolné struně.
Technické údery Struna 1,25 mm a povrch výpletu usnadňují udělování rotací.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Struna
100% polyethylentereftalát
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Naše závazky

Schváleno Testovali ambasadoři našich výrobků, naši techničtí partneři, trenéři a smluvní hráči.
Testování výrobku Výrobek byl vyvinut ve spolupráci s ambasadory našich výrobků a profesionálními hráči.
Výhody výrobky byly testovány v laboratoři:
test odolnosti výpletu (než praskne) se v laboratoři provádí pomocí přístroje Canon Ball, který životnost každého výpletu prověří na maximum. Test síly výpletu se provádí v laboratoři pomocí tzv. Charpyho kladiva, které ověřuje obnovení energie a schopnost předat přijatou rychlost (energii) míčku.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi