Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
BABOLAT
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET RPM BLAST 1,25 MM BABOLAT - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET RPM BLAST 1,25 MM BABOLAT - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - VÝPLET RPM BLAST 1,25 MM BABOLAT - Tenis
Kód : 8157212
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

MONOFILAMENTOVÝ TENISOVÝ VÝPLET RPM BLAST 1,25 MM ČERNÝ BABOLAT

BABOLAT
4.6/5
4.6/5
Decathlon
Výplet pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost. Monofilamentový výplet Babolat RPM Blast 1,25 mm nabízí díky pětihranné struktuře více kontroly a snadnější rotace.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Z vysoce odolného materiálu s příměsí polyesteru.
Kontrola trajektorie Kopolyester přispívá ke kontrole míčku.
Technické údery Pětihranná struktura struny a průměr 1,25 mm poskytuje dobrou kontrolu míčku.
Odolné napětí výpletu Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíce používání.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!
Omezení v používání Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa