Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
FLASHMER
  • RUČNÍ VOZÍKY Rybolov - UDICE OCEANE NA TROLLING FLASHMER - Rybářské vybavení
Kód : 8387689
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
RUČNÍ VOZÍKY

Udice Oceane na trolling FLASHMER

FLASHMER
3.7/5
3.7/5
Decathlon
Udice je určena na trolling. Udice je určena na lov všech druhů mořských ryb na přívlač. Udice nabízí univerzální využití.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Vhodná na lov všech druhů ryb.
Snadné použití Vystrojená udice je připravena k rybolovu.

Technický popis

UDICE OCEANE NA PŘÍVLAČ

Závěs: 200 g, 10 m nylonového vlasce 70/100, 5 pírek vel. 1/0, 2 m vlasce o síle 50/100, 1 sardinka o délce 40 mm, 1 náhradní vlasec.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!