Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
FLASHMER
  • TŘPYTKY A JIGY NA MOŘSKÝ RYBOLOV NAD 60 G Rybolov - TŘPYTKA TRIPLEBAR 120 G FLASHMER - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8381420
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TŘPYTKY A JIGY NA MOŘSKÝ RYBOLOV NAD 60 G

Třpytka Triplebar 120 g na lov na nástrahu FLASHMER

FLASHMER
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Třpytka je určena na lov dravých ryb na položenou i přívlač v moři. Rotační třpytka se zátěží a systémem proti zamotání je potažená papírem s fasetami.

Klíčové vlastnosti

Dobrá viditelnost Speciální potah imituje odlesky šupin.

Technický popis

Třpytka Tripplebar

Ty se blyští a imitují odlesky šupin a vyvolávají útoky ryb.
Systém proti zamotání je umístěn na obratlíku od francouzské značky J.B, která je zárukou kvalitních a odolných výrobků. Mosazný korálek zabraňuje tření obratlíku o třpytku. Obratlík je pevně přichycený. Poniklovaný trojháček, VMC 9617, se syntetickým perleťovým střapcem, který přechází z modrého do fialového odstínu.

Použití

Nástraha na návazci, nástraha na udici, lehký sportovní rybolov (přívlač) s malou gramáží nástrahy.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!