TACX
  • DOMÁCÍ TRENAŽÉRY Cyklistika - TRENAŽÉR FLUX 2 SMART T2980 TACX - Jízdní kola
  • DOMÁCÍ TRENAŽÉRY Cyklistika - TRENAŽÉR FLUX 2 SMART T2980 TACX - Jízdní kola
  • DOMÁCÍ TRENAŽÉRY Cyklistika - TRENAŽÉR FLUX 2 SMART T2980 TACX - Jízdní kola
Kód : 8617962
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
DOMÁCÍ TRENAŽÉRY

Cyklistický trenažér Tacx Flux 2T Smart TACX

TACX
4.7/5
4.7/5
Decathlon
Cyklotrenažér je určený pro domácí tréninky, zaručuje realistický zážitek a přesné měření. Dejte ze sebe vše. Domácí trenažér vám umožní sprinty o 2 000 watech. Zapotíte se v až 16% kopcích.

Klíčové vlastnosti

Nehlučnost Zcela nehlučný.
Konektivita Bluetooth, ANT+, kompatibilní se Zwift.
Razance Integrovaný snímač rychlosti, 2000 W a simulace sklonu až 16 %.
Výdrž Zcela soběstačný.

Technický popis

Nehlučný a plynulý chod

Domácí trenažér s přímou montáží je jedním z nejméně hlučných cyklistických trenažérů na trhu.

Plynulá jízda

Díky přepracovanému elektronickému systému nabízí Flux 2 Smart ještě rychlejší ovládání motoru. Toto vylepšení tak znamená plynulejší šlapání. Stejně jako předchozí modely i tento model je vybaven dynamickým odporem, kdy bere v potaz hmotnost, rychlost a úhel náklonu. Jízda je tak realistická a ještě plynulejší. Těžké, setrvačníkové kolo s 7,6 kg zajišťuje realistické zážitky a lepší reaktivitu.

Přesný a spolehlivý

Model Tacx Flux 2 SMART měří veškeré hodnoty s maximální přesností. Trenažér Smart je jediný modelem, který nevyžaduje kalibraci.

Výkonný

Jedinečný výkon. Neo 2T Smart odolá sprintům o 2000 W a simuluje sjezdy s převýšením až 16 %. Je proto ideální i na ty nejintenzivnější tréninky.

Redukce na osy

Flux 2 Smart je díky řadě redukcí kompatibilní s více osami. Bez redukcí je kompatibilní s osami 142 × 12 mm a 148 × 12 mm.

Stabilní, a přitom flexibilní

Struktura trenažéru Flux 2 Smart umožňuje mírný pohyb do stran. Rám kopíruje pohyb vašeho těla a dodává tak jízdě skutečný rozměr.

Software Tacx Cycling

Projeďte celý svět díky videím v té nejvyšší kvalitě a GPS tréninkům a vyzvěte k závod své přátele. Věnujte se tréninkům díky tréninkovým plánům a přednastaveným tréninkům. Analyzujte váš výkon, exportujte jej do aplikace Strava a využijte řadu dalších funkcí trenažéru.
1 měsíc předplatného zdarma.

Kompatibilní s aplikací Zwift.

Kompatibilní s aplikací Zwift.

Technické údaje (1)

Typ trenažéru: Interactive Smart s motorizovanou brzdou, magnety: 32 neodymiových magnetů, převody: ne. Elektrická specifikace: 110-240 V, možnost připojení k síti, ukazatel napájení: barevná kontrolka, projekce na podlahu, ukazatel připojení (ANT/Bluetooth): 2 kontrolky LED.
Možnost aktualizace firmwaru: ano, kompatibilní kazety: Shimano & SRAM: 8 t/m 11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně.

Technické údaje (2)

Ano, kompatibilní kazety:Shimano & SRAM: 8 t/m 11 rychlostí. Ořech náboje Campagnolo v prodeji odděleně. Není kompatibilní se systémem SCS. Kompatibilní osy: Šířka zadní vidlice: Race 130 mm, MTB 135 mm, 142 mm a 148 mm. V prodeji adaptéry 135 × 10 mm. Kompatibilita s koly. V balení: rychloupínák (redukce 142 × 12 mm, 148 × 12,mm), měsíční licence k softwaru Tacx, rychloupínák k silničním a horským kolům.

Technické údaje (3)

Max. výkon (40 km/h) 2000 W,
max. náklon: 16 %. Simulace sjezdu: ano, max. otočný moment: 85 Nm,
max. brzdný výkon: 250 N,
ovládání: virtuální, nosnost: až 125 kg (275,6 lb),
kalibrace: není nutná. Výška: 460 mm.
Rozměry: 670 × 642 mm,
hmotnost: 23,6 kg. Číslo modelu: T2980.61

Technické údaje (4)

Bezdrátové připojení: ANT+ FE-C, Bluetooth Smart open.
Ovládání: přes smartphone, tablet, cyklopočítač ANT+FE-C, autonomní připojení, počítač přes ANT+,
měří: kadenci, výkon, rychlost, zobrazení: smartphone, tablet, cyklopočítač, sportovní hodinky, počítač s anténou ANT+.
Přesnost: < 2,5 %.

Vylepšená kompatibilita

Výrobek je dodáván s redukcemi k dalším osám. Z výroby je kompatibilní s osami 142 × 12 mm a 148 × 12 mm.
Závodní, triatlonová a horská kola. Kompatibilní osy: Šířka zadní vidlice: 130 mm u závodního kola; 135 mm, 142 mm, 148 mm u horského kola. V prodeji redukce na 135 × 10 mm.

Obsah balení

Měsíční registrace k sofwaru Tacx Premium, domácí trenažér s přímou montáží a s rychloupínákem se sadou redukcí (142 × 12 mm a 148 × 12 mm), rychloupínák na silniční a horská kola (5 mm).

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Rozšířená nabídka cyklistického vybavení

Hledáte ještě další vybavení na cyklistiku? Doporučujeme navštívit naší nabídku horských kol, se kterými můžete jezdit v jakémkoliv terénu. Za návštěvu také stojí naše silniční a gravel kola, která se v současné době díky segmentu gravel, stávají čím dál více oblíbená. Podívejte se také na naší nabídku cyklistického oblečení nebo na naše stále více populární elektrokola.