Na prodejnách je nyní možné pouze vyzvednutí internetových objednávek
Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
QUECHUA
  • TERMOLÁHVE NA HORSKOU TURISTIKU - TERMOSKA MH 100 0,75 L ČERVENÁ QUECHUA
Kód : 8641519
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TERMOLÁHVE NA HORSKOU TURISTIKU

Nerezová turistická termoska MH 100 0,75 l červená QUECHUA

QUECHUA
Potřebujete nápoj udržet teplý, nebo naopak studený, několik hodin? Ideálním řešením je tato nerezová termoska se širokým hrdlem. Termoska s dvojitou stěnou vyplněnou vakuem udržuje teplotu nápoje (horkého i studeného). Má šroubovací uzávěr, poutko pro snadnější přenos a velmi široké hrdlo. 0,75 l.

Klíčové vlastnosti

Zachování teploty Na začátku 95 °C: 75 °C po 6 hod. Při konzumaci horkých nápojů buďte opatrní.
Snadné použití Šroubovací uzávěr s pohyblivým poutkem, široké hrdlo. Tělo z nerezu. 420 g.
Snadná údržba Díky šroubovacímu uzávěru se snadno udržuje. Nerezová vnitřní stěna.
Odolnost Dvoustěnná nerezová termoska 18/8 (304) se vzduchovou výplní mezi stěnami.

Technický popis

Rady pro plnění

Čím je více naplněná, tím má lepší izotermické vlastnosti. Pozor, termoska má velmi dobré izolační vlastnosti a tekutiny udrží horké dlouho. Používáme technologii dvou nerezových stěn, mezi kterými je vakuum, proto nemůže docházet k tepelné výměně ani kondukcí, ani konvekcí. Aby nedocházelo ani k výměně tepla sáláním, je vnější strana vnitřní stěny opatřena tenkou vrstvou mědi.

Funkčnost

Termoska má velmi široké hrdlo (6 cm), snadno se tak plní (i kostkami ledu). Uzávěr se otevírá snadno (šroubováním). Pohyblivé poutko usnadňuje přenos i uskladnění. Ve víčku je také malá nepropustná přihrádka, do které můžete „vyhodit“ vylouhované sáčky s čajem, nebo do ní uložit prášky či doplňky stravy.

Rady k údržbě

Výrobek je možné mýt v myčce na nádobí (uzávěr i tělo). Poté ale zkontrolujte, že z uzávěru nevypadlo těsnění. Uzávěr a láhev sušte odděleně. Pokud potřebujete uzávěr dokonale vyčistit, je možné jej celý rozebrat. Nezapomeňte si ale dobře zapamatovat, jak to provádíte, abyste jej mohli zase bez problémů složit.

První použití

Před prvním použitím výrobek 3krát vypláchněte čistou vodou.

Materiál a předpisy

Naše výrobky a materiály jsou v souladu s platnými normami pro kontakt s potravinami. V souladu s platnou právní úpravou neobsahují bisfenol A. Tělo termosky je vyrobené z nerezu 18/8 (304), který je certifikovaný jako zcela bezpečný pro styk s potravinami. Uzávěr je z polypropylenu odolného vůči vysokým teplotám i nárazům.

Hmotnost a rozměry

Objem: 0,75 l.
Rozměry: Ø 7,8 × 24,5 cm.
Hmotnost: 420 g (tělo: 337 g, uzávěr 83 g).

Ekologická výroba 1/2

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili, Quechua podniká kroky pro snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí. Tuto láhev jsme se rozhodli vyrobit z velmi odolného materiálu (nerezová ocel 18/8), který lze snadno recyklovat a má prověřenou jak životnost, tak nezávadnost pro styk s potravinami. Vnitřní ani vnější strana láhve není opatřena žádným lakem. Na výrobek poskytujeme pětiletou záruku.

Ekologická výroba 2/2

V oblasti udržitelnosti výrobků dále podnikáme následující: - označení výrobků se provádí laserovým gravírováním, při kterém se nepoužívají rozpouštědla; - barví se bez použití ředidel (termo a práškové lakování), barva je lehce zrnitá, snižuje kondenzaci a zlepšuje úchop; - použití obalových materiálů je redukováno na minimum; - výroba probíhá v továrně, která používá energii výhradně z obnovitelných zdrojů.

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc. Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (designéři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Tělo
100% Nerezová ocel 304
Uzávěr
5% silikon, 90% polypropylen, 5% akrylonitrilbutadienstyren
Rady k údržbě Před prvním použitím umyjte/vyperte.
Rady pro skladování Před uskladněním umyjte a nechte oschnout. Skladujte na suchém a čistém místě.
Omezení v používání Nedávejte do mikrovlnné trouby ani mrazničky.

Naše závazky

Schváleno Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány na horách a v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Jsou testovány našimi týmy a skupinou uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků), kteří je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.
Testování výrobku Výrobek byl testován následujícím způsobem: výrobek se naplní vodou o teplotě 95 °C a uzavře se. Poté se umístí do pece, ve které je stálá teplota 20 °C. Následně se měří pokles teploty vody. Po uplynutí 6 hodin teplota klesla na 75 °C, po 12 hodinách na 64 °C a po 24 hodinách měl obsah 49 °C.
Záruka 5 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi