Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
DEEPER
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR DEEPER PRO PLUS WIFI  DEEPER - Příslušenství pro rybáře
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR DEEPER PRO PLUS WIFI  DEEPER - Příslušenství pro rybáře
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR DEEPER PRO PLUS WIFI  DEEPER - Příslušenství pro rybáře
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR DEEPER PRO PLUS WIFI  DEEPER - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8601386
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
ECHOLOTY/SONARY

Sonar Deeper Pro Plus WiFi + držák na smartphone DEEPER

DEEPER
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Skladný a univerzální echolot Deeper Pro + je určený na rybolov. Vyzkoušejte a nebudete chtít jiný. Včetně držáku na smartphone. Připojení Wi-Fi umožňuje používat Deeper Pro + až do 100 metrů. Ideální na použití ze břehu i z lodi. Včetně držáku na smartphone.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Bezdrátový sonar je vhodný na použití ze břehu i z lodi.
Konektivita Připojení Wi-Fi umožňuje používat Deeper Pro + až do 100 metrů.

Technický popis

Popis

Připojení Wi-Fi: připojení na Wi-Fi až do 100 m, integrovaný GPS modul, dvojitý paprsek, vhodný do moře i sladkých vod, ultra lehký a přenosný, dobíjecí baterie, výdrž 5,5 h na jedno nabití při nepřetržitém používání, doba kompletního dobití: 2 hodiny.

Deeper Pro +

Verze Deeper Smart Sonar Pro+ využívá pro spojení technologii Wi-Fi, která poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m. Díky inovativním funkcím umožňuje sonar Deeper Smart Sonar Pro+ přenášet rychle co nejpřesnější údaje. Nastavení citlivosti a barevného zobrazení ve vysokém rozlišení umožňuje rychlý a přesný rybolov.

Technologie Wi-Fi

Deeper Smart Sonar Pro + využívá pro spojení technologii Wi-Fi. Není tedy zapotřebí mít signál ve smartphonu, či si zapínat data. Připojení Wi-Fi poskytuje dosah na 100 m do hloubky až 80 m.

Kompatibilita aplikace

Aplikace Deeper je kompatibilní s více než 9 800 přístroji se systémy iOS či Android. Sonar je vybaven on-line i offline režimem a poskytuje: sluneční a lunární kalendář, podrobné poznámky o podobě dna, mapy k dispozici i v offline režimu, předpověď počasí, fotoaparát, sdílení na sociálních sítích atd. Aplikaci Deeper je možné nastavit v různých jazycích. (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Rybolov s nejlepšími technologiemi

Deeper Smart Sonar Pro+ má univerzální použití. Sonar plave na hladině a vysílá detailní informaci o podobě dna a o vodním sloupci (hloubka, struktura dna, teplota, vegetace, zaměření ryb atd.). Deeper Smart Sonar Pro+ lze velmi snadno připojit, lze jej tak používat ze břehu, mola, lodi, kajaku či float-tube člunu. A navíc je naprostou jedničkou mezi sonary.

Režim GPS

Deeper Smart Sonar Pro+ má integrovaný velmi přesný GPS snímač, který umožňuje mapovat polohu ryb i podobu dna. Tato technologie nabízí možnost zmapovat a uložit si hloubkové mapy i při použití ze břehu. Hloubkové mapy si můžete uložit, a mít tak k nim kdykoliv přístup.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!