Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
SENSAS
  • PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU Rybolov - SIGNALIZÁTOR ZÁBĚRZ  SENSAS - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8362545
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PODPĚRY NA PRUTY NA LOV KAPRŮ, DETEKCE ZÁBĚRU

Signalizátor záběru na kaprařinu XSM Blue SENSAS

SENSAS
4.2/5
4.2/5
Decathlon
Signalizátory byly vyvinuty značkou Starbaits pro kapraře, kteří chtějí univerzální signalizátory. Signalizátor záběru (zvuková signalizace i rozsvícení diod) je vhodný na lov kaprů i dalších ryb na položenou. 100% nepropustný, vhodný do nepříznivého počasí.

Klíčové vlastnosti

Zvuková účinnost U signalizátoru lze nastavit hlasitost, citlivost a tón.
Vizuální účinnost Při záběru se signalizátor rozsvítí.
Voděodolnost 100% nepropustný, vhodné do nepříznivého počasí.

Technický popis

Technické informace

Tlačítko k nastavení hlasitosti (4 úrovně), tlačítko k nastavení tónu (5 úrovní), tlačítko k nastavení citlivosti (3 úrovně), diody se při záběru rozsvítí, signalizátor téměř vybité baterie. Pokud je vybitá baterie, signalizátor zůstává rozsvícen. 100% nepropustný, baterie 9 V (LR61) není součástí balení, dvě gumové podložky zabraňují poškrábání prutu.

Tip

Abyste rozpoznali, na jakém prutu ryba zabrala, můžete každému signalizátoru přidělit jiný tón.

Složení/rady

Rady pro skladování Uchovávejte na suchém a větraném místě.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!