Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
CAPERLAN
soldesprix
  • ZÁTĚŽE NA MOŘSKÝ RYBOLOV - SADA OLIVEK 80–120 G BEZ OLOVA CAPERLAN
Kód : 8386333
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
ZÁTĚŽE NA MOŘSKÝ RYBOLOV

Sada olivek na rybolov 80–120 g bez olova CAPERLAN

CAPERLAN
Decathlon
Olivky na rybolov na plavanou a na položenou ve sladkých vodách či v moři. Sada olivek s otvory je vhodná na lov na položenou a plavanou. 100% slitina zamak a 0 % olova zaručují šetrnost k životnímu prostředí.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Díky uchycení na kovovém dříku se snadno skladují.

Technický popis

Složení

Olivky bez obsahu olova jsou ze slitiny zamac. Jsou tak šetrnější k životnímu prostředí. Univerzální sada je vhodná na rybolov za každé situace.

V prodeji

Balení je složeno z: 2 × 80 g a 2 × 100 g.

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
100% Zamac

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!