Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
GEOLOGIC
/common/3Dpictures/a/f1f4031d-306b-4b87-bdde-149b18a878b9.zip/index.html
Kód : 966041
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KULEČNÍK

Sada na karambol BT 700 GEOLOGIC

GEOLOGIC
4.2/5
4.2/5
Decathlon
až do 13 999 - %

od

13 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
13 999 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow13 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Hrajete karambol a chcete se zdokonalovat v pohodlí domova? Pak je tato sada určena právě pro vás! Hledáte skladný karambolový stůl na domácí použití? Pořiďte si tento kvalitní stůl s nastavitelnou výškou a skládacíma nohama, díky nimž je velmi skladný.

Klíčové vlastnosti

Skladnost Skladný karambolový stůl třetinové délky se skládacíma nohama.
Snadné použití Stůl je dodáván již smontovaný, stačí jen postavit nohy a můžete hrát!
Přesnost Kvalitní hra díky rychlému suknu a 2 výztuhám (stringerům).
Snadná montáž / demontáž Složení nezabere ani chvilku. Pouze nastavíte požadovanou výšku nohou.

Technický popis

Rozměty balení

Stůl BT 700 je dodáván složený v krabici o rozměrech 105 × 188 × 17,5 × 215 cm (výška × délka × hloubka × úhlopříčka). Kompletní sada váží 70 kg.
V sadě nenajdete tága ani koule.

Jak sestavit stůl na karambol BT 700

Ke složení karambolového stolu BT 700 stačí pouze:
1. Rozložit nohy. 2. Nastavit nohy do stejné výšky (doporučujeme do poloviny výšky). Utáhnout kolečka pro upevnění nohou. 4. Otočit stůl (je nutná asistence alespoň jedné osoby) a dávat při tom pozor, aby se nesklopily jeho nohy.
5. Podle potřeby nastavit nohy do požadované výšky. 6. Zkontrolovat, že je stůl vodorovný a případně upravit výšku nohou.
A můžete se pustit do hry!
* Návod k montáži je součástí balení.

3 výšky stolu pro celou rodinu

Karambolový stůl BT 700 lze nastavit do 3 výšek. Myslíme si, že kulečník mohou hrát všichni bez rozdílu věku, a proto potřebují stůl, který se přizpůsobí jejich výšce. Tento stůl můžete nastavit na:
- 70 cm, ideální pro děti (od 8 let),
- 80 cm, ideální pro dospělé. Toto je standardní výška karambolového stolu. - 90 cm, ideální pro vysoké hráče.

Rozměry, hmotnost a tvar

Kompletní sada váží 65 kg. Jak je stůl velký? Měří 183 cm na délku, 102 cm na šířku. Herní plocha má rozměry 70 × 140 cm. Výška mantinelu je 37 mm a síla samotné hrací desky je 18 mm.
Oficiální karambolové stoly měří 310 cm na délku a 160 cm na šířku. Tento karambolový stůl má třetinový rozměr pro snazší použití a začátky v pohodlí domova.

Provedení desky

Deska je vyrobena z kompozitu dřevěných vláken střední hustoty, jinak též MDF (Medium Density Fiberboard). Tento materiál zaručuje lehkou, plochou, hladkou a odolnou desku. Aby deska zvládla větší zátěž a byla odolnější vůči výkyvům teplot, vlhkosti a častému opírání o stůl při hře, inspirovali jsme se od konstruktérů letadel a podložili jsme ji horizontálními výztuhami (viz odstavec Výjimečnost tohoto stolu).

Výjimečnost tohoto stolu: podélné výztuhy

Při konstrukci křídel letadel se využívají tzv. stringery, podélné výztuhy, které jsou spojené s žebry křídla a rámem trupu letounu a mají za úkol zesílit celou strukturu, aby byla schopna odolávat tlakům a deformačním silám. Na stejném principu fungují i kovové podélné výztuhy, které jsme umístili pod desku tohoto stolu. Díky takto zesílenému rámu nedochází u tohoto stolu k postupnému sesouvání desky, které je možné pozorovat u stolů s nezpevněnou strukturou, včetně těch s břidlicovou deskou.

Výhody poolového stolu BT 700

Značky na rámu pro přesnější hru. Díky kovovým nastavitelným nohám se stůl může přizpůsobit každému hráči. Zaoblené zesílené nerezové rohy pro větší bezpečnost.

Jak velký prostor je nezbytný pro pohodlnou hru?

Při hraní kulečníku je potřeba se cítit uvolněně. K tomu mimo jiné pomůže, když máte na hru dostatečný prostor. Ideální prostor na hraní kulečníku lze vymezit délkou pomyslného tága (průměrná délka je 145 cm) od každé strany stolu. K němu musíte připočítat dalších 5 cm na míření (zatažení tága před úderem).
To znamená, že ke stolu BT 700 potřebujete mít prostor alespoň 19,5 m² (483 × 402 cm).

Co je to karambol?

Karambol se hraje na stole, který nemá kapsy, se třemi koulemi. Hraje se stále s toutéž koulí. Jak to vypadá?
Partii začnete s jednou ze dvou bílých koulí, které jsou od sebe odlišené (v některých případech je jedna z nich žlutá). Cílem hry je dotknout se touto koulí při každém šťouchu obou dalších koulí. Pokud se to povede, získáváte bod a můžete pokračovat ve hře.

Začínáte s kulečníkem? Náš tým pro vás připravil pár tipů, jak začít

Nenechte se mýlit, kulečník je skutečný sport! Přesněji řečeno, sport zaměřený na přesnost. Abyste při hře byli uvolnění a dokázali přesně zopakovat správný pohyb, nespěchejte a najděte si pozici, při níž budete úplně stabilní.
Nespoléhejte se na štěstí nebo náhodu a raději se zaměřte na strategii, přesnost a úspěch. Jak na to? Promítněte si v duchu každý šťouch a namísto bezmyšlenkovitého strkání do spousty koulí se nebojte mířit. Uvidíte, co to udělá.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Stůl
20.00% nerezová ocel, 80.00% dřevo
Rám
20.00% nerezová ocel, 80.00% dřevo
Nohy
100.00% dřevo
Oblečení
100.00% polyester
Mantinel
100.00% pryž
Nastavitelné nohy
20.00% pryž, 80.00% nerezová ocel
Rady pro skladování Stůl umístěte na suché místo a chraňte jej před prachem a slunečním zářením. Nepokládejte na něj těžké předměty.
Omezení v používání Sukno se nedá vyměnit!

Naše závazky

Schváleno Stůl testoval a schválil Jonathan DHALLEINE (šestinásobný mistr Hauts-de-France R1): „Tento stůl je na hru ideální, můžete si nacvičovat všechny šťouchy úplně bez problémů. Je skvělé, že se na závody můžete připravovat u sebe doma.“ Testovala jej také Aurore Bellens (trojnásobná mistryně Francie): „Tento stůl se hodí pro začátečníky i pro zkušenější hráče. Konečně se dá snadno trénovat i v pohodlí domova!“
Testování výrobku Tento stůl byl testován zkušenými hráči karambolu, karambolovými kluby i členy Francouzské karambolové federace. Byl také testován během akce „Billard Lausanne Masters“.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa