Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
DAIWA
  • LOV NA PŘÍVLAČ Rybolov - PRUT SEALINE TRAVEL 3050T DAIWA - Rybářské vybavení
Kód : 8213366
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV NA PŘÍVLAČ

Rybářský prut na trolling Sealine Travel 3050T DAIWA

DAIWA
4/5
4/5
Decathlon
Rybářský prut na trolling v moři. Prut má všechny charakteristiky prutu na trolling, zároveň je skladný a skvěle se přenáší.

Klíčové vlastnosti

Odolnost Spolehlivý a odolný prut s vyztuženými nerezovými očky.
Ergonomický tvar Účinná a pohodlná rukojeť z vysokohustotního duplonu a pryskyřice.

Technický popis

Složení

Prut Sealine Travel 3050T, kompozitový a karbonový blank, 3 díly, dvoupatková očka lepená na nerezovou vyztuženou kostru, hliníkové šroubovací sedlo navijáku se dvěma bezpečnostními objímkami, černé provedení, ergonomicky tvarovaná rukojeť Powerlift z vysokohustotního duplonu (svrchní část) a pryskyřice (spodní část), nerezový kardan s černým povrchem na korpusu s protiskluzovou zátkou, silná špičková akce. V balení s malým transportním pouzdrem.

Popis

Velikost 1,75 m. Složený: 0,64 m. Počet dílů: 3. Hmotnost: 720 g.

Složení/rady

Omezení v používání Nepoužívejte v blízkosti zdrojů elektrického napětí a za bouřky.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!