Kód : 8553745
FLEECOVÉ A SOFTSHELLOVÉ BUNDY PRO CHLAPCE 2–6 LET
Dětská turistická prošívaná vesta MH500 modrá QUECHUA
QUECHUA
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Tato prošívaná vesta udrží děti v teple.
Vhodná do mezisezóny. Tepelná izolace je zajištěna výplní z recyklované vaty. Vnější vodoodpudivý materiál ochrání před mírným deštěm!
Klíčové vlastnosti

Hřejivost
Výplň z vaty s gramáží 150 g/m² zahřeje a skoro nic neváží.

Vodoodpudivost
Ochrání před slabým deštěm, než najdete přístřešek (voda po materiálu steče).

Skladnost
Je lehká a skladná, díky tomu si ji můžete vzít na každý výlet.

Prodyšnost
Vatová výplň je prodyšnější než péřová.

Snadná údržba
Lze prát v pračce na 30 °C, rychle schne.
Technický popis
Složení/rady
Naše závazky
Schváleno
Naším mladým testovacím týmem na úpatí hory Mont Blanc a naší výzkumnou a vývojovou laboratoří, která má za úkol vybrat ty nejlepší materiály.
Testování výrobku
Naše vývojové středisko se nachází na úpatí hory Mont Blanc ve francouzském regionu Horní Savojsko. Naši vývojáři během celého roku navrhují a vyvíjejí vzhledově zajímavé, jednoduché a funkční výrobky. Ty se následně podrobují těm nejnáročnějším testům. Jsme totiž přesvědčeni, že jen díky testování v praxi můžeme výrobky neustále vylepšovat.
Záruka
2 roky
Naši zákazníci také zakoupili…
-
149Kč
QUECHUA
Dětská turistická fleecová mikina MH100 tmavě modrá
-
129Kč
QUECHUA
Dětský turistický batoh MH100 5 l modrý
-
489Kč
QUECHUA
Dětská turistická softshellová bunda MH550 tmavě modrá
-
489Kč
QUECHUA
Dětské turistické softshellové kalhoty MH550 černé
-
499Kč
QUECHUA
Dětská turistická prošívaná bunda MH500 tmavě modrá
Ostatní zákazníci si také prohlédli…
Hodnocení zákazníků z celého světa
Hodnocení našich týmů z celého světa
Otázky & odpovědi
Není tento produkt pro vás ten pravý?
Podívejte se na naší nabídku vybavení a oblečení na turistiku a kempování. Základem je kvalitní stan. Ten se během nocování v přírodě stane vaším domovem a proto nepodcéňte jeho výběr. Jak vybrat stan vám poradí náš epert Ondra. Nezapomeňte do stanu pořídit také kvalitní a pohodlné kempingové nafukovací matrace nebo samonafukovací karimatky. A nakonec, nezapomeňte na spacák. Jak ho vybrat vám poradí Lukáš ve článku Jak vybrat spacák. Abyste si výlety do přírody užili na maximum, potřebujte kvalitní a odolný turistický batoh. Turistické boty vás zase podrží na nestabilním povrchu.