Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
CAPERLAN
  • NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ Rybolov - PLECHOVKA KUKUŘICE 340 G CAPERLAN - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8559501
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ

Plechovka sladké kukuřice na kaprařinu 340 g CAPERLAN

CAPERLAN
3.9/5
3.9/5
Decathlon
Plechovka sladké kukuřice je určená na zakrmení. Doba vaření zajišťuje optimální stravitelnost. Není pochyb o to, že je sladká kukuřice jednou z nejúčinnějších návnad na kapry. Za jakýchkoliv podmínek rybolovu jí ryby neodolají.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Vhodné na všechny bílé ryby.
Rychlost akce Kukuřice je rybami okamžitě strávena.

Technický popis

Informace

Čistá hmotnost: 340 g. Složení: kukuřice, cukerný sirup, chlorid sodný. Analytické složky: Bílkoviny: 2,50 %. Tuky: 0,50 %. Minerály: 0,80 %. Celulóza: 2,00 %. Sodík: 1,40 %. Voda: 70,40 %. Číslo schválení: ZF1. Potravina určená k přípravě návnad na kaprovité.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!