NABAIJI

Sportovní vykrojený střih.

Kód : 8388178

PLAVKY LIDIA NAXOS

Určeno pro intenzivní plavkyně na tréninky minimálně třikrát týdně. Materiál plavek je velmi odolný vůči chlóru, vykrojený střih nebrání pohybu.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Použití výrobku
Detail výrobku
TECHNICKÝ POPIS
Vaše úroveň

Intenzivní plavání: intenzivní plavkyně trénuje minimálně třikrát týdně. Proto chce pohodlné plavky, které odpovídají závodním plaveckým normám. Plavky by měly mít velké vykrojení na hýždích a tenká ramínka. Intenzivní plavkyně potřebují také závodní kombinézy, které zajistí svalové zpevnění a dobrou hydrodynamiku.

Provedení

Kulatý průstřih na zádech. plavky musí poskytovat především pohodlí, umožňovat volnost pohybu, nesmí nikde škrtit ani způsobovat oděrky. Proto je nutné věnovat velkou pozornost zádovému dílu plavek. Kulatý průstřih na zádech je obzvláště vhodný pro sportovní plavání. Plavky poskytují volnost pohybu díky ramínkům, která se na zádech spojují a uvolňují lopatky.

Materiál

Hlavní materiál: 100% polyester. Naši návrháři vyvinuli materiál na bázi polyesteru a elastanová vlákna nahradili materiálem PBT, který je velmi pohodlný a skvěle odolává agresivnímu působení chlóru. PBT vlákno má i další výhody: rychle schne. A v průběhu životnosti se jeho odolnost sníží pouze o 3 až 4%. Navícje odolné vůči UV záření. Barvy (včetně jasných odstínů) vydrží déle.

Technologie AQUARESIST

Výrobky s označením Aquaresist zaručují vysokou odolnost vůči chlóru po celou dobu své životnosti. Materiál si zachovává svoji pružnost a je odolný vůči UV záření. Z těchto důvodů jsou tyto výrobky vhodné na pravidelné či intenzívní používání v bazénu.

Upozornění

Nepoužívejte na skluzavkách a toboganech.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Webové stránky: sustainability.decathlon.com
Více na: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

Zobrazit více Zobrazit méně
SLOŽENÍ/RADY
Složení
Hlavní materiál
73.00% polyamid, 27.00% elastolefin
Podšívka
100.00% polyamid
Rady k údržbě Po použití opláchněte v čisté vodě.
Doporučení pro praní
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte
Žehlete při maximální teplotě 110 °C - nenapařujte
Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup
NAŠE ZÁVAZKY
Testování výrobku Výrobky s označením Aquaresist jsou testovány po dobu 240 hodin pod cyklickým tlakem v nádrži s chlorovanou vodou. V průběhu testu nedošlo ke snížení pružnosti materiálu. Oproti běžným výrobkům na plavání prošly tyto výrobky testem odolnosti bez jakékoli újmy.
Záruka 2 roky
VAŠE HODNOCENÍ
HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ