Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby

649 Kč

8492723

Nerezový hrnec v praktické a lehké sadě s příslušenstvím na přípravu pokrmů během turistiky nebo trekingu.

Z odolné a lehké oceli. Kompletní sada pro 2 osoby (2 skládací lžíce/vidličky, 2 misky a poklička s cedníkem). Skladná, lehká, snadno se ukládá do batohu.

Barva:

Tmavě šedá / Tmavě petrolejová

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST

Z nerezové oceli 18/8 (304).

SNADNÉ POUŽITÍ

Odolný hrnec z nerezu se snadnou údržbou, skládací rukojeť. Obal.

KOMBINOVATELNOST

1 hrnec, 1 poklička/cedník, 2 misky, 2 skládací lžíce/vidličky.

SNADNÝ PŘENOS

Rukojeť se nacvakává na pokličku, obal. 405 g. Ø 13,5 × 14 cm.

KOMPATIBILITA

Výrobek je vhodný na jakýkoliv typ ohřevu (dřevo, plyn, indukce…).

Technické informace

Co obsahuje tato sada?

Hrnec s vyznačenou ryskou a patentovanou skládací rukojetí (užitný objem 1,3 l, 240 g, Ø 13,5 × 14 cm). 2 misky se strukturovaným dnem omezujícím vedení tepla (užitný objem 0,45 l, 13 × 6,5 cm, 46 g/kus). 2 skládací lžíce/vidličky (11 g/kus, délka 18,5 cm). 1 poklička s cedníkem (35 g). 1 obal na přenos (16 g).

Jak jsme vybírali materiál hrnce?

Rozhodli jsme se použít nerezovou ocel 18/8 (304), jelikož nabízí dlouhou odolnost a je bezpečná při použití s potravinami. Nepodléhá korozi. Je velmi odolná a lze ji používat s různými druhy příborů a náčiní (včetně kovových).

Jak jsme vybírali povrch hrnce?

U výrobků z řady trek 500 jsme se rozhodli nepoužívat nepřilnavý povrch. Výrobky tak jsou jednoduché a odolné pro jakékoliv použití i při mytí. Nemusíte si již lámat hlavu s tím, jak výrobky převážet nebo mýt bez poškození.

Jak jsme vybírali plasty pro výrobu dílů sady?

Polyamid (pro výrobu příborů), polypropylen (talíře, rukojeť) a tritan (poklička) jsme zvolili proto, že se jedná o lehké a odolné materiály, které dobře odolávají teplu (alespoň 100 °C), nárazu a deformaci. Pozor, plastové díly chraňte před přímým kontaktem s ohněm.

Jak nejlépe celou sadu používat?

Naše sady na vaření lze použít na jakémkoliv druhu ohřevu (dřevo, plyn, indukce…). Hrnec je vybaven patentovanou dvoudílnou rukojetí, která slouží také k zacvaknutí pokličky při přenosu. Poklička rozměrově odpovídá hrnci, urychluje ohřev potravin a slouží i jako cedník. Dno misek je strukturované a omezuje tak přenos tepla. V misce lze přenášet plynovou kartuši (šroubovací, 230 g). Příbor lze pro snadnější přenos složit.

Jak sadu sbalit?

Jednotlivé díly lze uložit dovnitř hrnce. Nejprve vložte misky, poté příbory. Poté nasaďte pokličku a zacvakněte rukojetí. Misky a příbory lze dokoupit i samostatně.

Jak sadu čistit a udržovat?

Před prvním použitím všechny výrobky sady třikrát opláchněte čistou vodou. Všechny díly lze mýt v myčce. Při používání je možné je umýt vodou s čisticím prostředkem anebo vodou s říčním pískem.

Čemu se při použití sady vyvarovat?

Hrnce nikdy nezahřívejte naprázdno, došlo by k jejich deformaci a poškození. Vaříte-li na otevřeném ohni, dbejte na to, aby se plameny nedotýkaly plastových částí. Před použitím na ohni zacvakněte rukojeť hrnce. V každém případě dbejte na to, aby plameny nebyly příliš vysoké a nedostaly se až k pokličce, kterou by plameny mohly rozpustit.

Materiál a předpisy

Naše výrobky a materiály jsou v souladu s platnými normami pro kontakt s potravinami. V souladu s platnou právní úpravou neobsahují bisfenol A.

Hmotnost

0.405 kg
Celková hmotnost

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Další díly 75% Polypropylen , 15% Tritan , 10% Polyamid Kotlík 100% Nerezová ocel

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uskladněním umyjte a nechte oschnout. Skladujte na suchém a čistém místě.

Pokyny pro uživatele

Nezahřívejte prázdné.

TESTY

Naše výrobky podrobujeme testům v laboratoři i při praktickém použití. Můžeme tak ověřit jejich vlastnosti, jako např. nepřilnavé vlastnosti, odolnost vůči deformaci, teplu, oděru apod.

Obrázky

Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby
Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby
Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby
Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby
Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby
Turistický nerezový ešus MT 500 pro 2 osoby

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi