Textilní baletní piškoty s dělenou podešví bílé 28-40

459 Kč
8527693

Určeny pro pokročilé i zkušené baletky.

Hledáte baletní špičky, které dají vyniknout tvaru vašeho nártu? Strečový materiál dokonale přiléhá k noze! Výhoda: gumové pásky jsou přišité.

Otázky a odpovědi
Barva: Bílá
Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

PRUŽNOST

Podešev a pružný materiál svršku umožňuje přirozený ohyb chodidla.

SNADNÉ POUŽITÍ

Zkřížené pružné pásky na nártu.

KOMBINOVATELNOST

Šňůrka na stažení umožňuje přizpůsobit piškot velikosti chodidla.

PRUŽNOST

Přiléhavý a pružný materiál dobře přiléhá na chodidlo.

HEBKOST

Vnitřek piškotu a pružné pásky poskytují pohodlí.

Technické informace

Jaké jsou výhody špiček s dělenou podešví?

Piškoty s dělenou podešví jsou vhodné pro středně pokročilé či pokročilé tanečnice, které již dobře ovládají techniku. Díky dělené podešvi jsou měkčí a umožňují přirozený ohyb chodidla. Pružný materiál špiček kopíruje tvar chodidla a nártu.Před nákupem se poraďte se svým tanečním mistrem.

Špičky ze strečové textilie

Hledáte-li pružné špičky, které zvýrazní tvar chodidla, pak jsou špičky z pružné textilie ideální volbou. Pružný materiál zajišťuje přirozený ohyb chodidla a kopíruje jeho tvar. Špičky ze strečové textilie lze prát v pračce na 30 stupňů. Nesušte je však v sušičce.
Kožené špičky mají delší životnost.

K čemu slouží šňůrka na stažení?

Naslouchali jsme vám:
šňůrka na stažení je znovu součástí výrobku, umožňuje přizpůsobit piškot šířce chodidla. Jakmile máte velikost nastavenou, šňůrku zauzlujte a ustřihněte. Její konec vždy zastrčte dovnitř piškotu. Rada: pomocí lepicí pásky ji můžete přilepit na spodní stranu stélky.

Existují různé piškoty pro muže, ženy, dívky a chlapce?

Tanečníci baletu si vybírají špičky podle své úrovně.
Obecně platí, že začátečníci používají špičky s podešví pod celým chodidlem, následně špičky s dělenou podešví a nakonec jen špičky.
Liší se hlavně v barvě. V nabídce proto najdete baletní špičky s jednodílnou i dvoudílnou podešví v černé, lososové a bílé barvě.

Jak zvolit správnou velikost?

Při nákupu obuvi je důležité, aby byly vaše prsty zpevněné, avšak nikoliv skrčené tak, abyste je nemohli natáhnout. Při zkoušení si stačí několikrát stoupnout na špičky a zpět a zkontrolovat, zda jsou prsty skrčené, či je můžete natáhnout. Pokud máte úzké chodidla, zvolte svoji obvyklou velikost. Pokud máte standardní či širší chodidla, sáhněte po piškotech o číslo větší, než je vaše obvyklá velikost.

Jak oddělit špičky od ostatního oblečení?

Pro uložení veškerého baletního příslušenství nabízíme elegantní černé flitrové pouzdro. Skládá se ze dvou přihrádek a umožňuje oddělené uložení vaší taneční obuvi a dalšího příslušenství jako je síťka na drdol, omotávky, kalafunu apod.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 71% BAVLNA, 23% POLYAMID, 6% ELASTAN Podšívka 50% VEPŘOVÁ KŮŽE - ŠTÍPANÁ, 40% POLYAMID, 10% ELASTAN Podešev 100% HOVĚZÍ KŮŽE - ŠTÍPANÁ

Schváleno

Naše výrobky na tanec jsou vyvíjeny a testovány společně s profesionálními učiteli a tanečníky tance. Výrobky navrhujeme a testujeme také ve spolupráci s vášnivými spolupracovníky Decathlonu a učiteli tance.

Pokyny k údržbě

Nesušte v sušičce.

Obrázky

Textilní baletní piškoty s dělenou podešví bílé 28-40
Textilní baletní piškoty s dělenou podešví bílé 28-40

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi