Tenisová raketa Wilson Clash 100L V2 280 g černo-červená

4 799 Kč

8746450

Tenisová raketa pro zkušené hráče na razantní a kontrolované údery. V prodeji bez výpletu.

Už si nemusíte vybrat buď kontrolu, nebo razanci. Raketa Wilson Clash 100L V2 nabízí optimální kontrolu a stabilitu díky FortyFive. S touto odlehčenou verzí je hraní ještě jednodušší.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

KONTROLA

Nižší tuhost (55Ra) a FreeFlex pro větší kontrolu.

Ovladatelnost

Lehká raketa pro větší ovladatelnost.

STABILITA

Technologie FortyFive přináší optimální poměr pružnosti a stability.

VÝKON

Velikost hlavy, plocha výpletu a švihová hmotnost podporují razanci úderů.

Technické informace

Hmotnost (bez výpletu)

280 gramů. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

31,5 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (tzn. raketa je vyvážená do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (a raketa je tzv. vyvážená do ruky), je raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

55 Ra. Tato hodnota popisuje tuhost raketa, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 280. Švihová hmotnost (neboli swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost předávat energii míči (razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale méně razantní. Má za výsledek velkou ztrátu hmotnosti, vyvážení a délky rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,6 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Profil

Elipsa: 24,5 mm / 24,5 mm / 24,5 mm.

FreeFlex a StableSmart

Technologie FreeFlex umožňuje raketě se při nárazu a následně jakémkoliv typu odpalu prohnout. Tato zásadní inovace přispívá k jistějšímu odpalu a zároveň zaručuje maximální přilnavost, a tedy vynikající kontrolu míče. Technologie StableSmart poskytuje optimální stabilitu a nový typ rámu, který byl navržen digitální simulací. Díky tomu je raketa opravdu snadno ovladatelná.

Technologie FortyFive

Patentované technologie FortyFive s novinkou Carbon Mapping umožňuje bezkonkurenční poměr pružnosti a stability.

Agiplast B&G

Průchodky, očka a koncovka z plastu na bázi rostlin Agiplast snižují dopad výrobku na životní prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Chraňte před náhlými změnami teplot.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání