HEAD

Tenisová raketa Head Speed GTouch 270 černo-bílá

2 799 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8754142

Tenisová raketa pro pokročilé hráče, kteří hledají vícestrannou raketu se zaměřením na razanci a kontrolu.

Raketa Head Speed GTouch 270 poskytuje razanci a kontrolu. Moderní design s technologií Graphene Touch pro lepší flex a skvělý pocit při hře.

 • GRIP 1 Není skladem
 • GRIP 2 undefined

Získejte +279 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Hlava o ploše 660 cm² a výpletový vzorec 16 × 19 zajišťují razanci.

  TOLERANCE

  Výplet s plochou 652 cm² pro více tolerance.

  POHODLÍ

  Technologie Graphene Touch pro lepší flex a skvělý pocit ze hry.

  Technické informace

  Hmotnost (bez výpletu)

  270 gramů. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

  Vyvážení (bez výpletu)

  34 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (tzn. raketa je vyvážená do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (a raketa je tzv. vyvážená do ruky), je raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Plocha výpletu

  660 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

  Výplet

  16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

  Průřez rakety

  Průřez (v mm): 23,5/26/21.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.3 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nevystavujte prudkým změnám teplot.

  Hodnocení zákazníků