Tenisová raketa Head Auxetic Speed MP 300 g černo-bílá

5 499 Kč

8746228

Stabilní tenisová raketa na razantní údery.

Raketa Head Auxetic Speed Team ve verzi 300 g z řady Head Speed, kterou zaštítil Novak Djokovič. Tato raketa nabízí snadno ovladatelnou razanci a stabilitu.

Barva:

Černá / Bílá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

VÝKON

Raketa s vysokou švihovou hmotností a technologiemi, které podporují razanci.

STABILITA

Technologie Auxetic zajišťuje lepší stabilitu při odpalu.

KONTROLA

Profil 23 mm a Speed Pattern pro razanci pod kontrolou.

Technické informace

Hmotnost (bez výpletu)

Hmotnost 300 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

64 RA. Tato hodnota popisuje tuhost rakety, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 300. Švihová hmotnost (anglicky swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost udělovat míči energii odpalu (tj. razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň je méně razantní. Má výrazný vliv na hmotnost, vyvážení a délku rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Průřez rakety

Průřez (v mm): 23/23/23

Technologie Auxetic

Technologie Head Auxetic je součástí jádra rakety. Optimalizuje pocit a odezvu rakety na sílu úderu.

Speed Beam

Aerodynamické provedení rámu raket ze řady SPEED maximalizuje rychlost rotací a razanci.

Speed Pattern

Unikátní výpletový vzor poskytuje dokonalou kombinaci razance a kontroly.

Power Grommets

Širší očka výpletu maximalizují pohyb strun a zvyšují přesnost.

Directional Drilling

Rozmístění průchodek vytváří kombinaci zvýšené razance a většího sweet-spotu a nabízí větší pohodlí při dopadu míčku.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Schváleno

Novak Djokovic, Jannick Sinner.

Obrázky

Tenisová raketa Head Auxetic Speed MP 300 g černo-bílá

Hodnocení zákazníků

Načítání