Taška na kolečkách 105 l Essential modrá

1 799 Kč

8753746

Cestovní taška na kolečkách Essential 105 l na snadný převoz věcí. Její velký objem z ní činí nezbytný doplněk sportovce.

Přejete si snadno a prakticky přenášet sportovní vybavení? Právě pro vás naše vývojové týmy navrhly tuto odolnou a praktickou sportovní tašku na kolečkách s objemem 105 l.

Barva:

Modrá / Černomodrá

Velikost:

průvodce velikostí
105 LITRU
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Objem 105 l. Rozměry = 75 × 39 × 36 cm.

Kapsy a přihrádky

4 kapsy (2 hlavní a 2 o menším objemu).

ODOLNOST

V laboratoři byla testována: nosnost i intenzivní používání koleček.

STABILITA

Vyztužení zajišťující vertikální pozici tašky.

Ochrana obsahu

Zipy na použití se zámky pro zabezpečení obsahu tašky.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Větrací otvory v kapse na boty.

MOŽNOST OSOBNÍHO UPRAVENÍ

Kapsa a pouzdro na vizitku.

Technické informace

Vývoj

Přenos velkého množství sportovního vybavení je třeba zorganizovat, proto vám nabízíme tašku Essential 105 l s řadou funkčních a praktických kapes. Hlavní kapsu tak lze rozdělit na dvě samostatné kapsy, a oddělit tak boty od zbytku vybavení. Gumičky umožňují upevnit vyžehlené oblečení, aby nedošlo k jeho zmačkání. Menší kapsy jsou určeny na drobnější věci.

Rozměry a hmotnost tašky na kolečkách Essential 105 l

Výška = 36 cm. Délka = 75 cm.
Šířka= 39 cm. 4,260 kg.

Ecodesign

Barvení vyžaduje hodně vody a taktéž je zdrojem velkého objemu odpadní vody. Proto barvíme pouze polovinu vláken, snižujeme tak spotřebu vody a šetříme životní prostředí. Vnitřek tašky je ušit z materiálu Bi-Ton (barvena je jen polovina vláken), který nám umožňuje snížit dopad CO₂ o 8 %.

Laboratorní testy

Taška na kolečkách prošla testy vodoodpudivosti materiálu, nosnosti i odolnosti koleček (32 km), dále byla testována stálost barev materiálu a udržení tvaru. Taška je tak vhodná na intenzivní používání i v mírném dešti. Tyto testy jsou pravidelně opakovány, abychom zajistili stálou kvalitu našich výrobků v každém výrobním procesu.

Co je řada sportovních tašek a batohů Essential?

Ať již jste jednotlivec, individuální hráč nebo fotbalový klub, jistě potřebujete přenášet sportovní vybavení. Proto jsme vyvinuli řadu Essential s různými typy nošení batohu, který obsahuje řadu kapes na oddělení čistého a špinavého oblečení. Soustředili jsme se na základní funkce a strohý vzhled výrobku, který však zůstal praktický a vysoce odolný.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na čistém, suchém a tmavém místě. Tašku skladujte prázdnou, zabráníte vzniku nepříjemného zápachu.

TESTY

Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test jízdních vlastností koleček při překonávání překážek.

Schváleno

Co je certifikační tým Kipsta?Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi