Sprej podporující opalování Protect & Bronze SPF50

429 Kč
2 145 Kč/L
8780689

Opalovací krém pro aktivní uživatele s ochranou SPF50 odolný vůči vodě.

Dvě funkce: ochrana pokožky a přirozené opálení.

Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně

Klíčové vlastnosti

Ochrana před sluncem

Opalovací krém s minerálními filtry IP50. Velmi vysoká ochrana UVA/UVB.

VODĚODOLNOST

Voděodolný. Testováno v souladu s platnou evropskou normou.

Technické informace

Náš závazek kvality

Sprej podporující opalování SPF50 má dvě funkce: ochranu před UVA/UVB a zároveň i podporuje opalování díky výtažku z pro-melaninu, který stimuluje melanin v pokožce, a zajišťuje tak přirozené a zdravé opálení. Nemastné složení je odolné vůči vodě a neobsahuje samoopalovací složky. Složení je z 63 % biologicky odbouratelné a je šetrné k oceánům tím, že neobsahuje oktinoxát, oxybenzon, oktokrylénové UV filtry a mikroplasty.

Aplikace

Nerozprašujte přímo na obličej / nevdechujte. Vyvarujte se kontaktu s očima. Vyhýbejte se přímým slunečním paprskům mezi 12. a 16. hodinou, a to i když používáte opalovací krém. Nadměrné vystavení slunečním paprskům může způsobit vážné poškození zdraví. Nemluvňata a malé děti nevystavujte přímým slunečním paprskům. Vyhněte se přímému kontaktu s textiliemi a tvrdými povrchy, aby nedošlo k jejich znečištění.

Hmotnost

0.2 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Voda, denaturovaný alkohol, butyl methoxydibenzoylmethan, ethylhexyl triazone, izopropyl palmitát, bis-etylhexyloxyphenol methoxyfenyl triazin, C12-15 alkyl benzoát, dibutyl adipát, butylen glykol dikaprylát/dikapratét, dietylamino hydroxybenzoinic sulfát, xexylamino hydroxybenzoinicsulfonyl, kyselina glycyrrhetinová, tokoferylacetát, hydrogenovaný řepkový olej, copernicia cerifera cera, C18-38 Alkylhydroxystearoylstearát, cetylpalmitát, stearoylglutamát sodný, mikrokrystalická celulóza, xanthanová guma, celulóza, chlorsodium hydroxykoloetanol, sodná sůl hydroxystearohydrátu, sodná sůl hydroxystearoylstearát, linalool, benzyl alcohol, alpha-isomethyl ionone, citronellol, parfém. Účinná látka: kyselina glycyrrhetinová.

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spotřebujte do 12 měsíců po otevření.

Pokyny pro uživatele

Výrobek není vhodný pro děti mladší 3 let.

TESTY

Dermatologicky testováno.

Hodnocení zákazníků

Načítání