ARTENGO

Skládací tenisová síť Speed 5 m

1 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8501414

Skládací a nastavitelná síť na tréninky tenisu v klubu nebo doma. 5m síť, kterou postavíte za okamžik.

Hledáte 5m tenisovou síť, kterou byste postavili i sbalili během chvilky? Připravte lekci tenisu jen několika pohyby a přizpůsobte výšku sítě hráčům prakticky okamžitě.

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +199 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

  Šetřte čas: Konstrukci složíte i rozložíte za pouhých 20 vteřin.

  MOŽNOST NASTAVENÍ

  Výšku sítě lze upravit jediným gestem díky popruhu s přezkou.

  SNADNÝ PŘENOS

  Po složení je síť velice skladná a snadno se přenáší.

  ODOLNOST

  Díky konstrukci do V a vyztuženým textiliím je síť velice odolná.

  STABILITA

  Delší a širší základna pro větší stabilitu.

  Technické informace

  Jak tedy síť nainstalovat?

  Jak síť postavit?
  1) Na zemi rozložte základnu. 2) Položte síť na základnu. 3) Zatáhněte za popruh. Tím se síť napne. Zároveň také můžete rovnou nastavit požadovanou výšku. Snadná instalace i sbalení sítě vám ušetří spoustu času, který budete moci věnovat jiným aktivitám.

  Představujeme tenisovou síť Speed 5 m

  Zaoblená základna, šířka krátké sítě, tenisová síť Speed 5 m se opravdu klasickým tenisovým sítím nepodobá ani trochu. A to se hodí, protože co se týče hmotnosti, rychlosti a náročnosti na sestavení, dá vám síť Speed 5 m na ty klasické opravdu zapomenout. Složená síť je velice lehká a kompaktní a můžete ji snadno a rychle uložit. Na pásku najdete značky, které udávají, jakému napětí sítě odpovídá jaká výška.

  Proč zrovna pětimetrová síť?

  Po síti o délce 3 m, naše sága skládacích sítí pokračuje! Proč větší síť? V podstatě ze stejných důvodů: udělat tenis dostupnější, jednodušší, praktičtější a zábavnější, a to kdekoliv. A 5m verze sítě umožňuje trenérům a klubům efektivně rozdělit tenisový kurt na menší a věnovat se pedagogickým cvičením. Síť je také možné jedním gestem výškově přizpůsobit různým úrovním a různě velkým hráčům. A doma? S 5m sítí už si můžete jednoduše zahrát i debl!

  S hrdostí vám představujeme...

  ...jednoduchou, praktickou, spolehlivou síť ideální na tréninky. Na začátku jsme měli v hlavě efektivní řešení potřeb zejména klubů: síť nenáročnou na uložení i na přenos, snadno výškově nastavitelnou... Ke zbytku jsme se pak dopracovali společně s vývojovým týmem po nesčetných debatách u kulatého stolu a po nekonečném testování různých prototypů a testování v klubech. Takže nyní vám můžeme s hrdostí představit síť, která tenis udělá ještě dostupnějším a zábavnějším.

  Tipy pro začínající hráče a hráčky?

  Matthieu – slovo produktového manažera: „Na začátky s tenisem je nejlepší hrát s pomalými míčky i raketami, pomalejší hra není tak náročná a můžete si tak raketu i míčky a odpaly pořádně „osahat“. Je to dobrý způsob, jak si tenis užívat hned od prvních míčků. To stejné je dobré aplikovat i na menších kurtech. A přesně pro tento účel jsme navrhli tuto síť. Testoval jsem jí při hraní deblu s mými dětmi a můžu vám tak prozradit, že tenis nad touto sítí, je opravdu velká zábava!“

  Jaké má rozměry?

  Rozměry sítě (Dobrá zpráva! Lze je měnit!): díky systému s páskem si můžete vybrat výšku 50, 80 nebo 91,4 cm. A když je složená? Složená síť má rozměry 78 × 43 × 18 cm, takže přenos je snadný a stejně tak i skladování!

  Garance dlouhé životnosti

  Tenisová síť 5m byla navržena ve spolupráci s našimi partnerskými kluby. Vyztužený materiál je vysoce odolný. Záruka 5 let.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  4.654 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Konstrukce: 13.0% Polypropylen , 25.0% Ocel, 5.0% Termoplastický polyuretan , 24.0% Polyamid , 33.0% Skelné vlákno Síť: 5.0% Polypropylen , 25.0% Polyester , 70.0% Polyethylen

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Neskladujte venku. Prodloužíte tak životnost sítě.

  TESTY

  Výrobek byl testován při praktickém použití venku i v hale našimi partnerskými kluby. Testy potvrdily, že je síť odolná vůči opakovanému namáhání a že se snadno rozkládá i skládá.

  Schváleno

  Testováno a schváleno tenisovými trenéry spolupracujícími s naší značkou.

  Obrázky

  Skládací tenisová síť Speed 5 m
  Skládací tenisová síť Speed 5 m
  Skládací tenisová síť Speed 5 m
  Skládací tenisová síť Speed 5 m
  Skládací tenisová síť Speed 5 m

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi