ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13

Sada na pool s deskou BT 100

2 999 Kč
8640445

Kulečníkový stůl, s nímž můžete hrát v pohodlí vlastního domova. Hrajte s rodinou či přáteli a užijte si při kulečníku mnoho zábavy!

Hledáte praktický kulečník, který nezabere mnoho místa? S naší kompletní sadou kompaktních rozměrů se můžete směle pustit do hry! Pro začátek stačí položit desku na stůl. Hrajte doma, hrajte kdekoli!

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

Skladnost

Kompaktní formát a rukojeť pro snadný přenos a skladování.

SNADNÉ POUŽITÍ

Položte a hrajte: desku lze položit na stoly různého tvaru.

PŘESNOST

Zažijte pocit skutečného kulečníku díky odpovídajícím koulím, kapsám a mantinelu

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

4 nožky ke stolu sestavíte za méně než 5 minut!

ECODESIGN

Snížili jsme množství použitých materiálů, aby byla výroba ekologičtější.

Technické informace

Vše, co pro začátek potřebujete, v jedné sadě

Tato sada obsahuje vše potřebné ke hře. Základem je deska BT 100, kterou můžete položit na jakýkoli větší stůl. Dále jsou součástí sady: 2 tága o délce 122 cm (tedy 48 ") s kaučukovou kůží (koncovkou) o průměru 12 mm; 15 číslovaných koulí na pool o průměru 44 mm; - 1 trojúhelník na umístění koulí na začátku hry.Sada neobsahuje křídy (na potírání kůže tága) ani velké nohy k desce.

Rozměry, tvar a kompatibilita

Stůl BT 100 měří 118 cm (délka) × 64 cm (šířka), hrací plocha měří 108 × 54 cm (jde o normovaný formát, kdy je délka dvojnásobkem šířky). Je vysoký 12 cm (6 cm mantinely a 6 cm nožky), takže jej můžete snadno uložit například pod postel. Mantinely jsou široké 4 cm, deska je silná 0,8 cm. A kolik váží? Kompletní sada váží 14 kg.
Na hraní potom budete potřebovat prostor alespoň 12 m².

Na jaké stoly je kulečník BT 100 vhodné pokládat?

Pro lepší pocit ze hry doporučujeme položit desku na stůl, jehož deska se nachází ve výšce kyčlí nejmenšího hráče (je lepší mít desku spíše nízko, než vysoko). Desku lze položit na stoly čtvercové (o straně 81 cm a více), obdélníkové (81 × 75 cm a více) i kulaté (průměr 115 cm a více).

Jak pečovat o kulečníkové tágo?

Určitě to znáte z filmů: před každým strkem se musí špička tága namazat kouskem křídy. Jak je tedy možné, že křída v této kompletní sadě chybí? Protože tága, která jsou součástí sady, mají špičku vyrobenou z kaučuku a nikoli z kůže, jako tága pro pokročilejší hráče. Špička z kaučuku nevyžaduje náročnou údržbu a nehrozí vám zašpinění od modré křídy! Není však vhodná pro pokročilé a zkušené hráče, kteří ovládají technické strky.

Díry nebo kapsy? Pokusíme se vám vysvětlit základní pojmy této hry.

Pokud ve spojitosti s kulečníkem slyšíte často slovo "díra", není to správně, toto slovo se v souvislosti s tímto sportem neužívá. Ano, čtete správně. Při tomto sportu musíte umístit koule do kapes (a ne do děr).
A jak? Musíte strčit tágem do bílé koule. Samozřejmě je řeč o kulečníkovém tágu.

Začínáte s kulečníkem? Náš tým pro vás připravil pár tipů, jak začít

Abyste se co nejvíce přiblížili pocitu opravdového kulečníku, doporučujeme desku položit na jídelní nebo pracovní stůl (většinou o výšce od 72 do 80 cm).
Tak budete hrát ve stejné výšce, jako se hraje běžný kulečník. Můžete začít objevovat pozice, které jsou vám pohodlné a při nichž se vám daří přesnější strky. Natrénovali jste pevný a stabilní postoj? Pak se můžete učit mířit!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Deska 100% Dřevo Konstrukce 100% Dřevo Oblečení 100% Silikon Kapsa 100% Polypropylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Doporučujeme vám stůl přikrývat přehozem, skladovat jej na suchém místě chráněném před prachem a slunečním světlem a nepokládat na něj těžké předměty.

Schváleno

Francouzskou kulečníkovou federací.

Obrázky

Sada na pool s deskou BT 100
Sada na pool s deskou BT 100
Sada na pool s deskou BT 100
Sada na pool s deskou BT 100
Sada na pool s deskou BT 100
Sada na pool s deskou BT 100

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi