DITA

Rukavice na pozemní hokej Xlite Pro černá

699 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8826121

Rukavice pro juniorské a dospělé hráče na hru o střední až vysoké intenzitě, vhodná pro pokročilé; chrání 2 články prstů; mohou ji používat i zkušení hráči.

Rukavice Dita na pozemní hokej umožňuje díky otevřené dlani snadné uchopení hokejky a chrání 2 články prstů.

 • XS undefined
 • S undefined
 • M undefined
 • L Není skladem

Získejte +69 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

  Skořepina z polypropylenu a poddajné pěny.

  Krytí

  Polypropylenová skořepina chrání dlaň a 2 články prstů.

  PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

  Otevřená dlaň a přilnavý materiál na prstech pro snazší uchopení hokejky.

  POHODLÍ

  Tvarovaná skořepina. Pěna pod výztuží poskytuje pohodlí.

  SNADNÉ POUŽITÍ

  Manžeta z neoprenu se zapínáním na suchý zip. Navlékání na každý prst.

  NÍZKÁ HMOTNOST

  Z lehkých materiálů.

  PRODYŠNOST

  Syntetický materiál.

  Technické informace

  Detailní popis výrobku

  Ochranné polypropylenové díly na hřbetu ruky a na dvou článcích prstů jsou podšité vrstvou pružné pěny. Pěna kryje palec a mezery mezi výztuhami. Široce otevřená dlaň usnadňuje uchopení hokejky. Navlékání na každý prst. Manžeta z neoprenu se zapínáním na suchý zip.

  Jakou velikost zvolit?

  Níže je uvedena tabulka velikostí:
  pokud měříte 130 až 140 cm -> XS, 140 až 160 cm -> S, 160 až 175 cm -> M, 175 až 185 cm -> L.

  Schváleno našimi sportovci

  Renée van Laarhovenovou, hráčkou národního nizozemského týmu, mistryní světa 2022 a hráčkou nizozemského týmu Kampong, Stéphanií Vanden Borreovou, hráčkou belgického národního týmu a týmu La Gantoise (Belgie), Florentem Van Aubelem, hráčem belgického národního týmu a trojnásobným olympionikem (Londýn 2012, Rio 2016, Tokio 2020), olympijským vice mistrem v Riu a olympijským šampionem v Tokiu, mistrem světa 2018, mistrem Evropy 2019 a hráčem nizozemského týmu Pinoké.

  Schváleno našimi sportovci (pokračování)

  Seve Van Assem, hráčem národního nizozemského týmu, dvojnásobným olympionikem (Rio 2016, Tokio 2020), světovým vicemistrem 2014 a 2018, mistrem Evropy 2015, 2017, 2021 a hráčem nizozemského týmu HCG, Jacobem Draperem, hráčem welšského národního týmu, olympionikem (Tokio 2020) a hráčem anglického týmu Hampstead & Westminster HC.

  Bezpečnostní doporučení

  Hraní hokeje přináší radost. Dbejte na svoji bezpečnost. Proto vždy noste chránič zubů, chránič holeně a rukavici. Používejte boty určené na pozemní hokej s výztuhami a uzpůsobenou podešví. Noste masku i ochranné rukavice. A to na tréninky i zápasy.

  Jak správně chránit ruku?

  Rukavice na pozemní hokej je osobním ochranným prostředkem. Musí splňovat předepsané normy včetně Evropského nařízení pro OOP (EU) 2016/425. Rukavice na pozemní hokej chrání ruku před nárazy míčku či otřesy při odpalech. Obvykle je hokejová rukavice vybavena plastovým dílem na hřbetu ruky a na jednom či dvou článcích prstů, pod ním se nachází pěna, která tlumí otřesy.

  Jak správně chránit ruku? (pokračování)

  Palec je chráněn pouze vrstvou pěny. Ideálně by otevřená dlaň měla umožňovat snadné uchopení hole, vnitřní část dotýkající se článků prstů je vyrobena z přilnavého materiálu. Výrobek vyměňte za nový dle doporučení výrobce a vždy, když vykazuje známky poškození. Doporučení naleznete v návodu k používání.

  Pouze levá

  Levou ruku je třeba si chránit, jelikož je nejvíce vystavena nárazům. V prodeji je také rukavice na pravou ruku.

  Vývoj

  Společnost založil v roce 1891 Allah Dita v Pákistánu. Dita přinesl spoustu inovací do tohoto sportu, které jsou v něm patrné i dnes. Díky svému know-how Dita vyvíjel výrobky určené pro dynamickou hru. Výrobky si oblíbili hráči Renée van Laarhoven, Florent Van Aubel, Seve Van Ass, Jacob Draper, Charles Masson, Stéphanie Vanden Borreová, Alexia 't Serstevensová.

  Informace

  Uvedené informace pocházejí od výrobce nebo byly zjištěny naším vývojovým týmem na základě vzorků poskytnutých výrobcem.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.071 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 10.0% Elastan , 90.0% Polyester Ochrana: 100.0% Polypropylen Pěnová část: 100.0% Polyethylen Suchý zip: 90.0% Polyamid , 10.0% Polyester Elastický pás: 70.0% Polyester , 30.0% Guma

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nenechávejte v tašce. Skladujte na suchém místě.

  Pokyny pro uživatele

  Není vhodný na jiný sport ani sportovní aktivitu.

  Schváleno

  Florentem Van Aubelem (Belgie), Stéphanií Vanden Borreovou (Belgie), Alexií 't Serstevensovou (Belgie), Seve Van Assem (Nizozemsko), Renée van Laarhovenem (Nizozemsko), Charlesem Massonem (Francie), Jacobem Draperem (Wales).

  Pokyny k údržbě

  Neperte.

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  Hodnocení zákazníků