KOROK

Rukavice na pozemní hokej FG510 černo-šedé

479 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8653507

Rukavice na pozemní hokej pro juniory a dospělé hráče na středně intenzivní hru; vhodné pro pokročilé; chrání 1. články prstů; vhodné i pro začátečníky.

Rukavice Korok na pozemní hokej umožňuje díky otevřené dlani snadné uchopení hokejky.

Barva: Černá / Tmavě šedá

 • XS undefined
 • S undefined
 • M undefined
 • L undefined

Získejte +47 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

  Skořepina z polypropylenu a poddajné pěny.

  Krytí

  Polypropylenová skořepina na hřbetu ruky.

  PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

  Dlaň je zcela otevřená pro snadné uchopení hokejky.

  POHODLÍ

  Tvarovaná skořepina. Pěna pod výztuží poskytuje pohodlí.

  SNADNÉ OBLÉKÁNÍ/NAZOUVÁNÍ/UMÍSTĚNÍ

  Široký vstup. Navlékání na každý prst. Zapínání na zápěstí na suchý zip.

  Technické informace

  Detailní popis výrobku

  Ochranné polypropylenové díly na hřbetu ruky a na prvních článcích prstů jsou podšité vrstvou pružné pěny. Pěna kryje palec, mezery mezi výztuhami a vnější hřbet ruky. Široce otevřená dlaň usnadňuje uchopení hokejky. Navlékání na každý prst. Na zápěstí na pružnou manžetu se zapínáním na suchý zip.

  Jakou velikost zvolit?

  Níže je uvedena tabulka velikostí:
  Obvod ruky:
  15,2–17,8 cm -> XS. 17,8 cm -> S. 20,3 cm -> M. 20,3–22,9 cm -> L.

  Bezpečnostní doporučení

  Hraní hokeje přináší radost. Dbejte na svoji bezpečnost. Proto vždy noste chránič zubů, chránič holeně a rukavici. Používejte boty určené na pozemní hokej s výztuhami a uzpůsobenou podešví. Noste masku i ochranné rukavice. A to na tréninky i zápasy.

  Jak správně chránit ruku?

  Rukavice na pozemní hokej je osobním ochranným prostředkem. Musí splňovat předepsané normy včetně Evropského nařízení pro OOP (EU) 2016/425.
  Rukavice na pozemní hokej chrání ruku před nárazy míčku či otřesy při odpalech. Obvykle je hokejová rukavice vybavena plastovým dílem na hřbetu ruky a na jednom či dvou článcích prstů, pod ním se nachází pěna, která tlumí otřesy.

  Jak správně chránit ruku? (pokračování)

  Palec je chráněn pouze vrstvou pěny. Ideálně by otevřená dlaň měla umožňovat snadné uchopení hokejky, vnitřní část dotýkající se článků prstů je vyrobena z přilnavého materiálu.
  Výrobek vyměňte za nový dle doporučení výrobce a vždy, když vykazuje známky poškození.
  Doporučení naleznete v návodu k používání.

  Pouze levá

  Levou ruku je třeba si chránit, jelikož je nejvíce vystavena nárazům. V prodeji je také rukavice na pravou ruku.

  Schváleno našimi sportovci

  Laurou Nunninkovou [hráčkou nizozemského národního týmu, mistryní Evropy v roce 2017, 2019 a 2021, mistryní světa v roce 2022, olympijskou vicemistryní z Ria, olympijskou vítězkou z roku 2020 a hráčkou HC Den Bosch (Nizozemsko)], Jill Boonovou [bývalou kapitánkou belgického národního týmu s více než 302 zápasy, olympijskou reprezentantkou (Londýn 2012), hráčkou Royal Racing Club de Bruxelles (Belgie)]; Bertou Bonastreovou (hráčkou národního španělského týmu a bronzovou medailistkou z mistrovství Evropy 2018 a 2019,

  Schváleno našimi sportovci (pokračování)

  a kapitánem nizozemského týmu Oranje-Rood, Terrancem Pietersem [hráčem národního nizozemského týmu a nizozemského týmu Kampong)], Victorem Charletem [kapitánem francouzského týmu, hráčem belgického týmu Waterloo Ducks, účastníkem mistrovství světa 2018, 2023] a Mattéem Desgouillonsem [hráčem francouzského národního týmu, hráčem belgického týmu La Gantoise, účastníkem mistrovství světa 2023].

  Informace

  Uvedené informace pocházejí od výrobce nebo byly zjištěny naším vývojovým týmem na základě vzorků poskytnutých výrobcem.

  Vývoj

  Výrobek byl vyvinut ve spolupráci s vývojovým týmem složeným z hráčů pozemního hokeje (produktoví manažeři, designéři, inženýři, modeláři, stylisté, laboratorní technici, technici testování prototypů, s Jill Boonovou, Bertou Bonastreovou, Laurou Nunninkovou, Manuelou Urrozovou, Thomasem Brielsem, Terrancem Pietersem Victorem Wegnezem, Mattéem Desgouillonsem a Victorem Charletem).

  Velikost

  XS / S / M / L.

  Záruka

  2

  Hmotnost

  0.072 kg

  Koncepce a technologie výrobku

  Složení

  Hlavní materiál: 10.0% Elastan , 90.0% Polyester Ochrana: 100.0% Polypropylen Výplň: 100.0% Polyethylen Suchý zip: 90.0% Polyamid , 10.0% Polyester

  RADY PRO SKLADOVÁNÍ

  Nenechávejte v tašce. Skladujte na suchém místě.

  Schváleno

  Jill Boonová (Belgie), Lucie Breyneová (Belgie), Tiphaine Duquesneová (Belgie), Judith Vandermeirenová (Belgie), Berta Bonastreová (Španělsko), Manuela Urrozová (Chille), Laura Nunninková (Nizozemí), Esme Burgeová (Anglie), Thomas Briels (Belgie), Victor Wegnez (Belgie), Jacob Draper (Wales) Terrance Pieters (Nizozemí), Mattéo Desgouillons (Francie) a Victor Charlet (Francie).

  Pokyny k údržbě

  Neperte.

  Nečistěte chemicky.

  Nežehlete.

  Nesušte v sušičce.

  Nebělte.

  Hodnocení zákazníků

  Otázky a odpovědi