BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Vertex X Series

2 799 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891257

Bullpadel Vertex Series – koupíte pouze v Decathlonu – je vhodná pro zkušené hráče hledající razantní raketu, která je zároveň dobře ovladatelná i přesná.

100% karbonová raketa ve tvaru diamantu s vyvážením do hlavy nabízí mimořádnou sílu a razanci. MultiEva uvnitř a hmotnost 365–375 g pro optimální pohodlí a ovladatelnost.

Barva: Černá / Oranžová

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +279 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Tvar diamant, vyvážení do hlavy a Xtend Carbon 12K zaručují vysokou razanci.

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Povrch Top Spin zlepšuje rotaci míčku při technických úderech.

  POHODLÍ

  Jádro MultiEva zaručuje pohodlí při hře a dobrou kontrolu nad míčkem.

  Omezení vibrací

  Systém VibraDrive tlumí vibrace a pomáhá tak předcházet zraněním.

  Technické informace

  Úroveň hry: zkušený / profesionál

  Raketa je vhodná pro profesionální a zkušené hráče, kteří hledají lehkou, ovladatelnou a odolnou raketu na razantní údery.

  Styl hry: Razance

  Díky diamantovému tvaru a svým vlastnostem je raketa Vertex SMU 03 velmi inovativní. Karbonová konstrukce a vyvážení do hlavy zvyšují maximální razanci a optimalizují kontrolu míčku.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Hmotnost 365–375 g

  Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vnější materiál: XT- Carbon 12 K

  Existují tři typy zapletení: 18K, 12K a 3K. Rozdíl spočívá v síle vláken, která pak určuje hmotnost a také odolnost. Vlákno XTend Carbon od značky Bullpadel je známé tím, že místo vláken používá proužky karbonu. Proužky jsou propletené ve dvou směrech, aby získaly ještě větší pevnost a odolnost. Oproti běžným karbonovým vláknům jsou proužky také o 20–30 % lehčí.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Pěna MultiEva je složená ze dvou pěn různé hustoty. Vnější vrstva je kompaktnější a umožňuje zpracovat ty nejrychlejší míče a odpálit je s maximální razancí. Vnitřní vrstva má naopak menší hustotu a umožňuje zpracovávat pomalé míče a mít nad nimi při odpalu naprostou kontrolu.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie Vertex

  Promyšlená konstrukce jádra dokáže rovnoměrně rozložit sílu a hmotnost tak, aby se snížily vibrace a torze a zvýšila pevnost. V kombinaci této technologie a tvaru diamantu nabízí raketa větší jistotu při volejích i při razantních odpalech.

  Technologie Top Spin

  S drsným povrchem je míček déle v kontaktu, tzn. že je možné mít nad ním větší kontrolu a optimalizovat technické údery.

  Technologie VibraDrive

  Jedná se o konstrukční postup na úrovni rukojeti, do které se vstřikuje vysokohustotní pěna. Tato část rakety pak pohltí většinu vibrací ve hře, zejména pak těch způsobených nepřesným odpalem.

  Technologie Nerve

  Kanálky na okraji rámu umožňují snížit hmotnost a zvýšit pevnost. Díky této technologii také budete mít lepší kontrolu nad odpaly z voleje.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků