BULLPADEL

Raketa na padel Bullpadel Hack Comfort 24

4 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891288

Stylová raketa Bullpadel Hack 03 Comfort je určena pro zkušené hráče. Získejte lepší razanci a větší cit pro míček, než nabízí původní verze.

Velmi razantní a vysoce efektivní raketa díky tvaru diamantu a vyvážení do hlavy. Povrch Fibrix a jádro MultiEva zlepšují odskok míčku a zvyšují pohodlí. Hmotnost: 360–370 g.

Barva: Černá / Zářivě oranžová

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +499 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  VÝKON

  Raketa ve tvaru diamantu s neuvěřitelnou razancí.

  TOLERANCE

  100% karbonový rám a jádro Hack pro ultimátní kontrolu decentralizovaných úderů.

  PRUŽNOST VÝPLETU

  Povrch z karbonu a skelného vlákna (Fibrix).

  OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

  Hliníkový chránič MetalShield pro větší odolnost vůči nárazům.

  Omezení vibrací

  Systém VibraDrive v rukojeti eliminuje nežádoucí vibrace.

  Technické informace

  Vnější materiál: Fibrix

  Díky hybridnímu materiálu (karbon a skelné vlákno X-Glass) zkombinovanému s pryskyřicí pružnější, než je běžné, je jádro pružnější a ohebnější.

  Vnitřní materiál: MultiEva

  Nová MultiEva se skládá ze dvou hustot, vnější vrstva gumy je kompaktnější, reaguje na rychlé míče a nabízí větší sílu a přesnost. Vnitřní vrstva s nižší hustotou reaguje na pomalejší míče a nabízí lepší kontrolu i vymrštění míčku.

  Technologie Hack

  Tato technologie zvyšuje tuhost rakety, což optimalizuje kontrolu odpalů mimo střed rakety. Navíc také lépe rozkládá hmotnost rakety a díky tomu zlepšuje vyvážení.

  Technologie Air React Chanel

  Dutá konstrukce zvyšuje stabilitu rámu a snižuje odpor vzduchu (ovladatelnost), což je dále znát na dynamičtějším odskoku a přesnějším odpalu míčku.

  Technologie Nerve

  Kanálky na okraji rámu umožňují snížit hmotnost a zvýšit pevnost. Díky této technologii také budete mít lepší kontrolu nad odpaly z voleje.

  Technologie Carbon Tube

  Karbonová vlákna (100% karbon) v rámu rakety jsou propletena v různých směrech, aby zaručily dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou.

  Technologie VibraDrive

  Jedná se o konstrukční postup na úrovni rukojeti, do které se vstřikuje vysokohustotní pěna. Tato část rakety pak pohltí většinu vibrací ve hře, zejména pak těch způsobených nepřesným odpalem.

  Technologie MetalShield

  Ochranný systém z hliníku. Raketa je lehčí a je zajištěna její vynikající odolnost proti nárazu (rám je chráněn). Chránič je k rámu připevněn speciálním lepidlem (hutná konzistence), aby se zabránilo vzniku děr.

  Hmotnost 360-370 g.

  Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vyvážení: top

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Koho by tento produkt mohl zajímat?

  Raketa Bullpadel Hack 03 Comfort 2024 je určena pokročilým až zkušeným hráčům. Přestože se jedná o raketu určenou pro útočnou hru, je o něco pružnější než klasická verze a nabízí větší pohodlí a hratelnost. Její systém Vibradrive navíc výrazně redukuje vibrace při úderu a předchází tak vzniku zranění.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků