BABOLAT

Raketa na padel Babolat Air Viper 24

5 999 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8926252

Je snadno ovladatelná a výkonná, takže poskytuje rychlost a efektivitu. Je ideální pro zkušené hráče s útočným stylem hry.

S hmotností pouhých 355 g je extrémně lehká, takže se skvěle ovládá.Díky diamantovému tvaru, 16K karbonovým plochám a gumě X EVA je extrémně citlivá a výkonná!

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +599 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  Ovladatelnost

  Nový hybridní tvar a nízká hmotnost (355 g).

  VÝKON

  Kombinace karbonového povrchu 16K a technologie X-EVA.

  Omezení vibrací

  Kombinace elastomerů v uhlíkovém jádru a rukojeti.

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Reliéfní a zdrsněný povrch rakety.

  Technické informace

  Pro koho je tento produkt určen?

  Raketa je určena pro pokročilé až zkušené hráče, kteří hledají výbušnou sílu v kombinaci se skvělou ovladatelností: základní nástroj pro šikovného útočníka. S modelem Air Viper budete moci využít každou příležitost dostat se k síti a využít svou rychlost k silnému úderu. Poskytne vám stejný pocit razance a lehkosti a zároveň větší pohodlí. Bude z vás skvělý útočník!

  Hmotnost 355 g.

  Hmotnost se udává v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vyvážení: střední (neutrální)

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Bude nicméně hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Vibrabsorb System²

  SMAC - Tato technologie zajišťuje optimální absorpci vibrací díky elastomeru integrovanému do jádra z uhlíkových vláken. Obsahuje také pěnu v jádru a/nebo elastomer v rukojeti.

  3D SPIN+

  Reliéfní a zdrsněný povrch rakety umožňuje odpaly s efektivní rotací a lepší kontrolu.

  Smart Buttcap

  Systém umožňující odnímatelnost poutka: lze jej prát nebo měnit podle potřeby.

  X-EVA pěna

  Jádro rakety je tvořeno sendvičovou strukturou ze tří různých vrstev materiálu EVA. Vnější vrstvy jsou tužší a poskytují větší výbušnost při silných úderech, zatímco vnitřní vrstva díky své pružnosti nabízí větší odpouštění při pomalejších úderech.

  Karbon 16K

  Rám a přední strana z karbonu 16K o vysoké hustotě. Tento materiál je odolný a poskytuje vynikající přenos síly při odpalu.Můžete tak dávat přesné a silné odpaly

  Záruka

  2

  Hodnocení zákazníků