ADIDAS

Raketa na padel ADIDAS Cross It Light Martita Ortega

5 499 Kč
Buďte první, kdo napíše hodnocení
Kód : 8891558

Objevte ADIDAS Cross IT Light, nové vybavení Martity Ortegy. Vysoce univerzální a pohodlná raketa na padel pro hru na nejvyšší úrovni.

Kulatý tvar a střední vyvážení zajišťují perfektní ovládání. Povrch z aluminizovaného karbonu 24K (razance a pružný odpal). Jádro Eva Soft Energy (lepší odpal míče). Nízká hmotnost: 345-360 g.

Barva: Šedá / Tyrkysová

Online objednávka

Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 h

Získejte +549 bodů za nákup tohoto produktu  

  Naše služby:

  • Výměna a vrácení do 365 dní zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 1700 Kč
   (nevztahuje se na produkty marketplace a nadrozměrné zásilky)

  Klíčové vlastnosti

  KONTROLA

  Kulatý tvar a neutrální vyvážení poskytují potřebnou kontrolu.

  POHODLÍ

  Měkký materiál EVA Soft v kombinaci s aluminizovaným uhlíkem zajišťují pružnost.

  Ovladatelnost

  Nízká hmotnost a technologie Dynamic Air Flow.

  VÝKON

  Aluminizovaná karbonová konstrukce 24k s technologií Power Extra Grip.

  TECHNICKÉ ÚDERY

  Hrubý 3D povrch, který usnadňuje rotaci při odpalu.

  ODOLNOST

  Konstrukční výztuhy a nová technologie Eleven 13.

  Technické informace

  Technologie Dynamic Air Flow

  Technologie DAF optimalizuje jádro rakety a vytváří aerodynamickou strukturu (tuhou, hbitou a lehkou). Zlepšuje se proudění vzduchu skrz jádro, což přináší větší razanci a rychlost při úderu do míče a také kontrolu rakety při odpalu. Čím rychleji se raketa pohybuje prostorem, tím rychleji udeří.

  Technologie Power Extra Grip

  Delší rukojeť umožňuje nasměrovat váhu do hlavy rakety a vytvořit lepší setrvačnost tím, že se sweetspot posune výše, čímž se získá o něco větší síla.

  Technologie Eleven 13

  Inovativní uspořádání několika otvorů ve středu rakety s menším průměrem než obvykle dodává raketě vyšší tuhost. To zajišťuje vyšší odolnost a razanci.

  Technologie Structural Reinforcement

  Výztuhy po obvodu rakety optimalizují odolnost vůči přílišnému zkroucení.

  Technologie Spin Blade Mold

  Díky této technologii má povrch rakety hrubou 3D strukturu. Tato inovace zajišťuje vynikající tření míče při rotačních úderech a poskytuje jedinečnou kontrolu.

  ADIDAS CrossIT Light: raketa hráčky Martity Ortegy do roku 2024

  Novou raketu ADIDAS CrossIT Light si vybrala Martita Ortegová (hráčka č. 6 žebříčku WPT). Model pro náročné hráče, kteří mají na kurtu rádi pocit kontroly.

  Pro koho je tento produkt určen?

  CrossIT Light byla navržena pro zkušené hráče, kteří chtějí dosáhnout dokonalé hry s výjimečným výkonem. Lehký a odolný model je překvapivě účinný při útočné hře. To je dáno vysokou kvalitou materiálů použitých při výrobě, jako je například aluminizovaný uhlík na povrchu, který dodává útočným odpalům větší razanci.

  Hmotnost: 345-360 g.

  Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. A naopak, čím je raketa lehčí, tím je ovladatelnější, ale předá míčku méně energie.

  Vyvážení: na střed

  Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v mm.
  Čím vyšší číslo (vyvážení do hlavy), tím lepší bude raketa razantnější a stabilnější a také budete mít pocit, že je raketa těžká (těžší než kolik doopravdy váží). Nicméně bude hůře ovladatelná. A naopak čím bude hodnota menší (vyvážení do ruky), tím bude raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

  Plocha hlavy: 460 cm2.

  Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

  Vnější materiál: aluminizovaný hliník 24K

  Povrch rakety z aluminizovaného karbonu 24K pro maximální razanci. Citlivý, vysoce výkonný povrch zajišťuje dynamickou hru a bezkonkurenční cit pro míč s vynikající rovnováhou mezi razancí a pohodlím.

  Vnitřní materiál: Eva Soft Energy

  Poskytuje optimální pohodlí a rychlý odpal míče díky svým pružným vlastnostem a dobrému tlumení vibrací.

  Záruka

  2

  VIDEO

  Hodnocení zákazníků